AGK dënon kërcënimet dhe sulmet ndaj Kryeredaktorit Kerquki

kerquki_1477328280-2397314

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, përmes një komunikate, ka dënuar ashpër sulmet dhe kërcënimet që po i bëhen autorit të emisionit Zona Express, Leonard Kerqukit, pas transmetimit të dokumentarit More...

by Postieri | Publikuar 1 hour ago
icardi2_1477332153-8166172

Skuadra e vogël angleze kërkon Icardin

West Ham është duke u interesuar për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi Skuadra angleze, West Ham ka hyrë në garë për kapitenin More...

1_1477327149-2475441

Zyrtare: Këta janë 30 futbollistët kandidatë për Topin e Artë

if (!window.ANConfig) window.ANConfig = { defaults: [], configs: [] }; var gjid = Math.floor(Math.random() More...

134_1477308515-9679971

Ylli i Besiktasit e komplekson edhe Ronaldinhon (Video)

Vincent Aboubakar ka shkëlqyer për Besiktasin, i cili shënoi një supergol në fitoren prej 3:0 kundër Antalyaspor Përveç golit More...

sil_1477309422-1930238

Barcelona apo Juventus? Silva zbulon të ardhmen

Thiago Silva dëshiron të qëndrojë te PSG-ja Kapiteni i Paris Saint Germainit, Thiago Silva, ka bërë të ditur se është i lumtur More...

de-biasi_1477323130-934966

Gazetari italian dëshiron De Biasi në krye të Interit

Kriza e Interit ka bërë që të hapen shumë skenarë rreth të ardhmes së trajnerit, ku aktualisht De Boer duket se i ka ditët More...

67_1477311228-6591652

“Topi i Artë”, 15 kandidatët e zbuluar deri tani (Foto)

“France Football” ka gati listën prej 30 kandidatëve për çmimin “Topi i Artë”, teksa deri më tani ka zbuluar More...

stadi_1477306441-3439365

Tifozët ia vënë flakën stadiumit (Video)

Futbolli grek dhe brazilian nuk kaloi pa trazira në këtë fundjavë Në Pire, Olympiacosi priti PAOK-un në një sfidë të zjarrtë More...

zizi_1477308018-2086521-png

Aziz Salihu po forcohet dita-ditës (Foto)

Aziz Salihu ka filluar të marrë vetën pas problemeve shëndetësore që pati Legjenda e boksit kosovar, Aziz Salihu, ka filluar More...

Monedha e veçantë e 2 eurove që kushton 14 herë më shtrenjtë [foto]

monedha_1477089544-9272338

Në ankandin e shitjeve “eBay” është duke qarkulluar një monedhë e veçantë e 2 eurove, e cila po shitet 14 herë më shtrenjtë sesa vlera origjinale. Një monedhë More...

Skandal: 14 autobusë shiten për 8 mijë euro (Dokument)

autobuset-nisjaa-780x439

Stacioni i Autobusëve në Gjakovë përmes një ankandi publik ka nxjerr në shitje 14 autobus të cilët janë jashtë përdorimit. Në njoftimin për kontratë të publikuar More...

Vetëm për tre muaj në Kosovë kërkuan punë 130 mijë persona

dua-pune_1476807746-1896224

Papunësia vazhdon të mbetet fenomen shqetësues për shoqërinë, kurse sfidë për institucionet e Kosovës. Sipas shifrave zyrtare, tregu i punës në Kosovë vazhdon të More...

adelina-berisha_1477315349-938543

Ndodh edhe kjo: Adelina Berisha punësohet në ndërmarrje publike?!

Vetëm pak ditë më parë zuri vend në portale me vizitën tek hoxha, e cila në rastësi apo si pasojë duket se i ka shërbyer mirë këngëtares Adelina Berisha. Ajo nga More...

Kështu dukej Ermali vite më parë (Foto)

Më zë të trashëguar nga babi ndërsa më suksese i pandalshën, Ermal Fejzullahu ka arritur të jetë mjaft i pëlqyer. IndeksOnlinë ka siguruar disa fotografi të këngëtarit More...

Historia e makinës “Mercedes Benz” dhe 10 modelet më të mira në histori (Foto)

1-131-780x439

Ndoshta simboli i vetëm më i identifikueshëm i stilit dhe luksit në botën e automjeteve është Mercedes Benzi me tre More...

Si t’a hapni derën e veturës për 30 sekonda kur i keni harruar çelësat brenda

d_1474807037-8471109

Edhe pse rrallë, ndodhë që secili nga ne mund t’i harrojmë çelësat e veturës brenda dhe ta kyçim derën. Kur More...

t-euml-rheqja-nd-euml-rmjet-meshkujve-e-femrave_hd-780x439 Tërheqja ndërmjet meshkujve e femrave

Femrat janë atraktive për meshkujt për shumë arsye, gjithashtu edhe meshkujt për femrat. Por janë disa...

njera-nga-keto-dyja-ka-shansin-me-te-madh-qe-tju-780x439 Njëra nga këto dyja ka shansin më të madh që t’ju “vjedhë” bashkëshortin. Ja përse?

Shkencëtarët kanë zbuluar që meshkujt mund të vërejnë kur femra ka ovulacion, por edhe kur nuk...

e-1 E vetmja gjë që meshkujt duan më shumë se seksi: Këtë nevojë patjetër duhet t’ua plotësoni!

Zakonisht mu këtë do ta vënë në vend të parë të nevojave të tyre. Çfarë do...

Skuadra e vogël angleze kërkon Icardin

icardi2_1477332153-8166172

West Ham është duke u interesuar për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi Skuadra angleze, West Ham ka hyrë More...

Zyrtare: Këta janë 30 futbollistët kandidatë për Topin e Artë

Revista prestigjioze “France Football” ka publikuar listën përfundimtare prej 30 kandidatëve për të marrë çmimin e lakmuar “Topi i Artë”, që..

Ylli i Besiktasit e komplekson edhe Ronaldinhon (Video)

Vincent Aboubakar ka shkëlqyer për Besiktasin, i cili shënoi një supergol në fitoren prej 3:0 kundër Antalyaspor Përveç golit të bukur,..

A keni ditur këtë sekret në iPhone?

screenshot-3_1477324265-7495181-png

Me iPhone 7 i cili është diku 6.7cm i gjerë, mund të jetë e vështirë për përdoruesit me duar të vogla More...

Doni ta dini ku e keni të dashurën ose të dashurin? Merreni këtë aplikacion

Kompania Uber e cila operon teknologjisë së transportit, ka përditësuar aplikacionin e saj “Family Profiles”, duke i shtuar mundësinë për të..

Ja si ta kuptoni nëse ju përgjohet telefoni

Në kohën kur secili ka telefon celular, kryesisht me lehtësi mund të përgjoheni nga ana e pronarit. Ja disa këshilla të..
screenshot_4

I thyhet penisi gjatë aktit seksual: Ja në cilin stil e provova që ngela kështu (Foto +18)

Ishte duke kryer marrëdhënie seksuale me të dashurën e tij dhe në të njëjtën kohë po tentonin të ngjiznin një fëmijë,..
man-housework-1_2869157b-large_transpjliwavx4cowfcaekesb3kvxit-lggwcwqwla_rxju8-780x439

Shkenca: Këto janë gjërat që meshkujt duhet t’i bëjnë çdo ditë

Të luajnë video-lojëra Dëshironi tru më të madh? Sipas disa hulumtimeve nga neurologu i SHBA-së, Dr. Richard Haier, kalimi i kohës..
skop_1477284673-6631615

Lexoni çfarë thotë Horoskopi për ju sot – 24 tetor 2016

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 24 tetor 2016 Dashi – Ditë shumë e mirë do jetë kjo e sotmja..