Transferimet e yjeve në Kinë, Mourinho befason me deklaratën e tij

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

E ofendoi gjyqtarin, ky dënim po e pret Wengerin

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

Terry dhe Cahill me gjest fantastik për lojtarin e lënduar të Hullit (FOTO)

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

Ekskluzive: Ja në cilin vend do të ndërtohet stadiumi i ri i Kosovës

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

Bastëvënsi kosovar “nokauton” bastoren.Qëllon 13 lojë (Foto)

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

Shikoni çfarë po bëjnë te Hamburgu për Mavrajn

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

Kjo bukuroshe po e motivon portierin nga Serie A (Foto)

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

Berisha: Kam ëndërruar të luajë për Shqipërinë

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false,  More...

Islanda ofron punë për 4000 vetë të huaj, ja kushtet

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false, onAdLoaded: function(element) {  More...

Kosovarët ushqehen nga Serbia, importoi 400 milionë euro mallra

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false, onAdLoaded: function(element) {  More...

MSA nuk po tregon efekte pa liberalizimin e vizave

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false, onAdLoaded: function(element) {  More...

Milot Llalloshi bëhet baba (Foto)

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false, onAdLoaded: function(element) {  More...

Kjo vogëlushe mahnit Majkun duke kënduar këngën e tij ‘Fund'(Video)

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: false, onAdLoaded: function(element) {  More...

Arsyetimi banal i shoferit që zuri dy vende parkingu (Foto)

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native', testmode: More...

Porsche ka arritur një rekord të ri historik

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native',  More...

Masazhoni gishtin e mesit për 60 sekonda dhe ja çfarë do të ju ndodhë

Japonezët e vjetër thonë se secili gisht është i lidhur me një organ të trupit dhe...

Çka zbulon poza e preferuar e seksit për ty

Poza misionare, seksi nga prapa, seksi në këmbë… ja çka zbulon poza e preferuar e seksit...

Shtatë “faktet” e gabuara rreth seksit që ju shkatërrojnë jetën intime në çift

Mund t’ju duket e çuditshme, por jehona e miteve mbi seksin ndonjëherë mund të jetë aq...

Transferimet e yjeve në Kinë, Mourinho befason me deklaratën e tij

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native',  More...

E ofendoi gjyqtarin, ky dënim po e pret Wengerin

Tre pikët mund të konsiderohen gjëja e vetme e mirë që mori Arsenali ndaj Burnleyt. Rrjedha e kësaj ndeshje, rrezikon të..

Terry dhe Cahill me gjest fantastik për lojtarin e lënduar të Hullit (FOTO)

Dy mbrojtësit e Chelsea, John Terry dhe Gary Cahill, kanë bërë një gjest bujarë.  Të dy këta sot kanë vizituar në..

Kujdes: Nëse ju vjen ky mesazh në Gmail, assesi mos e hapni!

var data = { placementid: '172907659846549_183110405492941', format: 'native',  More...

Windows XP është i gjallë dhe i fortë

Duket i pabesueshëm fakti që Windos XP është sistemi i tretë operativ më i popullarizuar në botë, edhe pse kanë kaluar..

Viti 2017 do të jetë një vit plot risi për Apple: Ja çfarë duhet të presim

Viti 2017 do të jetë padyshim një vit i rëndësishëm për Apple, kjo falë risive të shumta që pritet të vijnë...

A e dini pse është i ndaluar fluturimi i avionëve mbi Qabe?

Vendi i shenjtë i muslimanëve, Qabeja, është pjesë e zonës ajrore mbi të cilën fluturimi është i ndaluar. Madje, edhe besimtarët..

E thotë shkenca: Kjo është diferenca ideale në moshë e çifteve

Nëse do të donim të shpjegonim kriterin ‘moshë’, mund të vinim re pa vështirësi se shoqëria pranon me lehtësi që në..

Ja cila shenjë e horoskopit është me fat sot

E keni nisur ditën me shumë vrull dhe po kështu do ta përfundoni. Keni energji pa fund dhe iniciativat e reja..