Publikuar: Tue, Aug 22nd, 2017

​Unitedit i kthehen tre lojtarë nga lëndimi

Jose Mourinho ka marrë lajme shumë të mira para ndeshjes së ardhshme në Premierligë
Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho nga ndeshja e ardhshme mund të llogarit edhe në treshen Marcos Rojo, Luke Shaw dhe Ashley Young.

Loading...

Të tre këta lojtarë kanë marrë pjesë në stërvitjen e sotme dhe pritet të jenë gati për ndeshjen e ardhshme.

Rojo kishte munguar që nga prilli, pas një lëndimi të gjurit që kishte pësuar në çerekfinale të Europa Leagues ndaj Anderlechtit. /Express/

Loading...

Të Fundit

Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

September 20, 2017, Comments Off on Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

September 20, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

September 20, 2017, Comments Off on Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

September 20, 2017, Comments Off on U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

September 20, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

September 20, 2017, Comments Off on Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano

September 20, 2017, Comments Off on Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano