Publikuar: Tue, Jan 3rd, 2017

30 vjet qëndroi në garazh, zbulohet BMW e një modeli të rrallë (Foto)

bmw

Në një garazh në Itali, është zbuluar një automjet BMW, version i rrallë prej të cilave gjithsej ekzistojnë vetem 453.
Kjo makinë është prodhuar në periudhën 1978-1981 dhe i përket linjës “M1” të kompanisë gjermane. Mirëpo, makina ka qenë e mbyllur në garazh për 30 vite.

Loading...

Madje, ky automjet ka përshkuar vetëm 7391 kilometra. Makina me motor 3.5 litra që arrin 273 kuaj/fuqi, poashtu është në gjendje shumë të mirë.

Ky model pritet të dalë në shitje me çmimin fillestar prej 600 mijë eurosh. /gazetametro.netbmmmmmw

Loading...

Të Fundit

Mihrije Braha tregon se kush ia dhuroi 1 milion dollarë për ta kaluar natën me të (VIDEO)

June 22, 2017, Comments Off on Mihrije Braha tregon se kush ia dhuroi 1 milion dollarë për ta kaluar natën me të (VIDEO)

Morena rikthehet në rrjetet sociale, tregon të pasmet gjigante (Foto)

June 22, 2017, Comments Off on Morena rikthehet në rrjetet sociale, tregon të pasmet gjigante (Foto)

Ylli kanadez harron humbjen, rrezit të pasmet në plazh (Foto)

June 22, 2017, Comments Off on Ylli kanadez harron humbjen, rrezit të pasmet në plazh (Foto)

Vetëvendosje nuk ka kohë për kushtin e LDK’së

June 22, 2017, Comments Off on Vetëvendosje nuk ka kohë për kushtin e LDK’së

Ambasada e Zvicrës: Informatë e rëndësishme rreth procedurave të reja për aplikim për vizë

June 22, 2017, Comments Off on Ambasada e Zvicrës: Informatë e rëndësishme rreth procedurave të reja për aplikim për vizë

Kush ja ka fryer barkun Genta Ismajlit? (Foto)

June 22, 2017, Comments Off on Kush ja ka fryer barkun Genta Ismajlit? (Foto)

Zyrtare: De Boer merr drejtimin e Londinezëve

June 22, 2017, Comments Off on Zyrtare: De Boer merr drejtimin e Londinezëve