Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

7 futbollistët që nuk e kanë vendin e sigurt në Real (Foto)

Shtatë futbollistë nuk e kanë të sigurt të ardhmen e tyre në Real Madrid
Kur kanë mbetur edhe pesë muaj deri në fund të këtij edicioni, disa futbollistë të Real Madridit nuk e kanë të sigurt të ardhmen në skuadër.

I pari është portieri Keylor Navas, i cili përkundër paraqitjeve të mira, mund të largohet, pasi Real Madrid është në kërkim të një portieri të ri.

Loading...

Në listë janë edhe dy mbrojtësit portugez, Fabio Coentrao dhe Pepe, ku ky i fundit ka kontratë me Realin deri në fund të sezonit.

Të ardhmen e pa sigurt e kanë edhe dy mesfushorët Isco dhe James Rodriguez, të cilët janë zëvendësues, pasi Zidane u beson lojtarëve të tjerë.

Krejt në fund, nga Real Madrid mund të largohen edhe Alvaro Morata dhe Mariano. I pari mund të kthehet në Juventus, ndërsa për Marianon ka shumë skuadra të interesuara. /Express/

Loading...

Të Fundit

Zyrtare: Kalinic lojtar i Milanit, prezantohet në zyret e klubit

August 22, 2017, Comments Off on Zyrtare: Kalinic lojtar i Milanit, prezantohet në zyret e klubit

E bardhë si qumështi, por më seksi s`ka (Foto+16)

August 22, 2017, Comments Off on E bardhë si qumështi, por më seksi s`ka (Foto+16)

Tronditet Barca, Guardiola telefonon Messin?

August 22, 2017, Comments Off on Tronditet Barca, Guardiola telefonon Messin?

Dua Lipa sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur

August 22, 2017, Comments Off on Dua Lipa sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur

Nuk do ta besoni sa e bukur është vajza e aktorit të ndjerë Leci (Foto)

August 22, 2017, Comments Off on Nuk do ta besoni sa e bukur është vajza e aktorit të ndjerë Leci (Foto)

Barca dorëzohet për Coutinhon?

August 22, 2017, Comments Off on Barca dorëzohet për Coutinhon?

Publikohet një video e Gjikos, në shtrat me Elitën (Video)

August 22, 2017, Comments Off on Publikohet një video e Gjikos, në shtrat me Elitën (Video)