Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

A po e mban mirë gruan Albatrit Muçiqi? (Foto)

Albatrit Muçiqi i dha fund beqarisë vetëm pak muaj më parë. U martua me Egzonën nga Gjakova dhe tashmë jetojnë të lumtur së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Egzona që kur është bërë bashkë me Albatritin ka filluar të shtojë në peshë, ani pse dikur ishte si modele.

Për shkak të kilogramëve më të shumtë, u hamendësua edhe një shtatzëni e mundshme, por siç u tha, ende nuk ka asgjë të re në këtë drejtim, shkruan “Kosovarja”.

Albatriti po e mban mirë gruan bukuroshe./Kosovarja/

Loading...

Të Fundit

KUR THAÇI THOSHTE SE RUGOVA DO TË DËNOHEJ RËNDË PËR VEPRIME ANTIKOMBËTARE

January 21, 2017, Comments Off on KUR THAÇI THOSHTE SE RUGOVA DO TË DËNOHEJ RËNDË PËR VEPRIME ANTIKOMBËTARE

Formacionet zyrtare: Manchester City – Tottenham

January 21, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Manchester City – Tottenham

Mustafi: Gjithmonë kaloj mirë me këtë bashkëlojtar (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Mustafi: Gjithmonë kaloj mirë me këtë bashkëlojtar (Foto)

Kur dy rugovas të penës nuk kuvendojnë për letërsi, atëherë e hedhin vallen e të parëve (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Kur dy rugovas të penës nuk kuvendojnë për letërsi, atëherë e hedhin vallen e të parëve (Foto)

Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

January 21, 2017, Comments Off on Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

Mustafa thotë se nga Ibrahim Rugova askush s’dëgjoi asnjë fjalë të keqe

January 21, 2017, Comments Off on Mustafa thotë se nga Ibrahim Rugova askush s’dëgjoi asnjë fjalë të keqe

E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (Video)

January 21, 2017, Comments Off on E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (Video)