Publikuar: Tue, Aug 22nd, 2017

Adidasi tregon aksidentalisht numrin e ri të Ibrahimovicit te Unitedi? (Foto)


Zlatan Ibrahimovic pritet të bëjë një rikthim sensacional te Manchester Unitedi këtë javë, ndërsa Adidas i ka shtuar spekulimet se ai do ta veshë fanellën me numrin 10.

Suedezit i përfundoi kontrata në muajin korrik, ndërsa klubi e liroi nga detyra, pasi ai kishte pësuar lëndim serioz në ndeshjen ndaj Anderlechtit në muajin prill dhe ishte duke u shëruar.

Loading...

Mirëpo, 36-vjeçari tash është rikuperuar dhe pritet të nënshkruajë kontratë të re njëvjeçare duke qenë se ai shkëlqeu duke shënuar 28 gola në edicionin e kaluar.

Loading...

Të Fundit

Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

September 20, 2017, Comments Off on Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

September 20, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

September 20, 2017, Comments Off on Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

September 20, 2017, Comments Off on U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

September 20, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

September 20, 2017, Comments Off on Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano

September 20, 2017, Comments Off on Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano