Publikuar: Tue, Aug 15th, 2017

Ata që kanë përvojë thonë se me këto katër tipe femrash mund të keni seks menjëherë!

SEKS menjëherë? Ja si mund t’i DALLONI këto katër tipe femrash!
Ëndërr e çdo mashkulli është që të njohë femrën me të cilën nuk do të mundohet për ta bindur për të bërë seks, mirëpo kjo kryesisht nuk ndodh kështu. Megjithatë, hulumtimi për “aksionin e shfrenuar” do të jetë shumë më i lehtë nëse do të dini të njihni këto katër tipa femrash!

Natyrisht, nëse dëshironi të merrni seks nga femra, patjetër duhet edhe pak të angazhoheni, mirëpo me këto femra angazhimi nuk do t’ju jetë i kotë.

Loading...

1. Femra e moshuar e cila me siguri ka qenë e martuar
Ky tip femre i do paratë, ndërkaq del për të gjetur meshkuj të interesuar për seks. Është e drejtpërdrejtë dhe nuk e ka problem të tregojë se çka do. Zakonisht është e veshur dhe e rregulluar mirë, por shpesh mund të shihet edhe me cigare në dorë.

2. Femra e cila merr veten pas divorcit
Ko është femër e cila është duke e marrë veten pas divorcit dhe është emocionalisht jo stabile. Ka mundësi të jetë e dehur, andaj mos u befasoni nëse fillon të sillet në mënyrë të pahijshme.

3. Ajo e cila dëshiron të eksperimentojë
Ky tip femre dëshiron të zbulojë seksualitetin e vet dhe është e gatshme për çdo gjë. Më së shpeshti ka të bëjë me kureshtje të studentes.

4. Femra shoqëruese e cila dëshiron të argëtohet
Ky tip femre nuk është e re, por vetëm shoqëruese e cila dëshiron të argëtohet, të dehet dhe të bëjë seks. Çdo gjë ndodh në mbrëmjet argëtuese të vajzave.

Loading...

Të Fundit

PSG vendos se kush do t’i ekzekutojë penalltitë

September 20, 2017, Comments Off on PSG vendos se kush do t’i ekzekutojë penalltitë

Gazeta argjentinase ka një porosi interesante për Messin

September 20, 2017, Comments Off on Gazeta argjentinase ka një porosi interesante për Messin

Dalin detaje të reja rrënqethëse, rreth vrasjes së Aulonit

September 20, 2017, Comments Off on Dalin detaje të reja rrënqethëse, rreth vrasjes së Aulonit

Neymar ankohet te presidenti i PSG-së, kërkon diçka shokuese

September 20, 2017, Comments Off on Neymar ankohet te presidenti i PSG-së, kërkon diçka shokuese

“Çmendet” Zaza, het-trik për 8 minuta (VIDEO)

September 19, 2017, Comments Off on “Çmendet” Zaza, het-trik për 8 minuta (VIDEO)

Bologna – Inter, gol i “çmendur” (VIDEO)

September 19, 2017, Comments Off on Bologna – Inter, gol i “çmendur” (VIDEO)

Miss Universe e bën të skuqet Edgar Çanin në studio

September 19, 2017, Comments Off on Miss Universe e bën të skuqet Edgar Çanin në studio