Postieri

This user hasn't shared any profile information

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Marina dhe Geti po shijojnë pushimet në Meksikë (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Marina Vjollca, duket se po shijon pushimet verore. Ajo po qëndron në rivierën luksoze në Meksikë, bashkë me reperin, Getoar Selimin. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;}  More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Pas ndarjes nga Ledri Vula, çfarë ka ndodhur me Adela Sollakun? (Foto)

Është bërë e njohur pas lidhjes me reperin nga Kosova, Ledri Vula. Megjithatë, duket se tashmë gjërat kanë ndryshuar për Adela Sollakun. Bukuroshja, që rrëmbeu zemrën e një prej meshkujve më të lakmuar More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

HARROJENI LUANËN DHE MARINËN, motra tjetër Vjollca po “thyen” internetin me fotot e nxehta

Ndoshta keni menduar se Marina dhe Luana janë të vetmet bukuroshe në familjen Vjollca, por e keni gabim. Motra e tyre më e madhe, Marseda është një vajzë po aq seksi sa ato, ndoshta edhe më e këndshme. Brunia More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Fustani i bardhë i Morenës i vë në pah të pasmet gjigante (Foto)

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. Morena përveç bukurisë që ka njihet edhe për linjat e saj seksi. Për të mbajtur linjat e saj në formë More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Sinan Hoxha poston foto krahë një femre, komentuesit e bëjnë për pesë pare (Foto)

Sinan Hoxha i njohur për të gjithë si një këngëtare i mirë, së fundi ka publikuar një foto në Instagram ku shihet të jetë Anxhela Faber, ku në këtë foto nuk lanë pa komnetuar fansat e tij. #M139280ScriptRootC126157 More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Pas konfliktit të djeshëm, a do ta sheh Majku të birin ? (Foto)

Raporti I tyre u përfol shumë që nga fillimi, duke bërë bujë të madhe deri në ardhjen në jetë e djalit të tyre Roanit. Por, problemet mes dyshes vazhdojnë ende, e këtë e ka bërë të ditur Majlinda More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Ja si dukej Learta në festën e Egzonës (Foto)

Edhe pse vazhdimisht në tendencë që ta fshehë barkun, tashmë shihet qartë se si duket Learta në shtatzani. Që të dyja u përfolën shumë si nuset më të bukura të estradës, e që vazhdojnë ende të More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Ja si reaguan njerëzit pasi Majlinda e quajti Majkun gënjeshtar (Foto)

Dita e djeshme ka qenë plot ‘zënka’ mes Majkut dhe ish të dashurës së tij. Krejt kjo filloi kur Majk tha se nuk u ndesh me Majlindën në një lokal në Prishtinë dhe se edhe po të ndeshej nuk do ta More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Ҫfarë ndodhi mes Dafinës dhe Ledrit? (Foto)

Një nga çiftet më të përfolura të showbiz-it shqiptar Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula vendosën që të mbeteshin miq pas ndarjes duke realizuar madje edhe një bashkëpunim mes tyre ‘Got Ur Back’ bashkë More...

By Postieri On Thursday, June 22nd, 2017
0 Comments

Pasi Majlinda e “degjeneroi”, Majk ia kthen me këtë postim (Video)

” E pranoi, nuk e pranoi? U kthyen bashkë, nuk u kthyen”, këto janë pyetjet që shoqërojnë mendimet e fasnave sa herë përmendet Majk dhe ish e dashura e tij, Majlinda Zeka. Por edhe pse reperi më në More...