Postieri

This user hasn't shared any profile information

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Ja cilën numër në fanellë do ta mbajë Cancelo (Foto)

Inter ka kompletuar transferimin e mbrojtësit të djathtë të Valencias, Joao Cancelo Inter edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Velencian për mbrojtësin e djathtë portugez, Joao Cancelo. #M139280ScriptRootC126157 More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Kjo është bashkëshortja e gazetarit Adriatik Kelmendi (Foto)

Adriatik Kelmendi është ndër emrat më të njohur të botës së medias në vend, e kjo falë shkrimeve dhe më shumë emisionit të tij “Rubikon”, ku shtjellon tema të ndryshme me të ftuar në More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Adidasi tregon aksidentalisht numrin e ri të Ibrahimovicit te Unitedi? (Foto)

Zlatan Ibrahimovic pritet të bëjë një rikthim sensacional te Manchester Unitedi këtë javë, ndërsa Adidas i ka shtuar spekulimet se ai do ta veshë fanellën me numrin 10. Suedezit i përfundoi kontrata More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Majlinda e bën edhe këtë për djalin e saj (Foto)

Djali i Majkit dhe Majlindës po rrihet shumë shpejt e të dy prindërit e tij dashurinë po ia shprehin çdo ditë e më shumë. Majk në një intervistë ku flet për djalin pati treguar se nuk po mundet asnjë More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

​Unitedit i kthehen tre lojtarë nga lëndimi

Jose Mourinho ka marrë lajme shumë të mira para ndeshjes së ardhshme në Premierligë Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho nga ndeshja e ardhshme mund të llogarit edhe në treshen Marcos Rojo, Luke More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Eni Çobanin duan ta ndajnë nga njeriu i zemrës, çfarë i ndodhi juristes (Foto)

Juristja e njohur Eni Çobani është duke shijuar pushimet verore. Edhe pse larg ekranit ajo nuk ka shkëputur komunikimin e saj me miqtë. Eni ka publikuar disa foto ku duket më lozonjare dhe sensensuale se More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Duka: Skënderbeu si Italia pas “Calciopolit”, nga turpi në krenari

Në prag të fillimit të sezonit të ri futbollistik, sa i përket atij vendas por edhe të përfaqësueses, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, në një intervistë për Top Channel More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Lumi B pas turneut kalon kohë me djalin (Foto)

Lumi B ka gjetur kohë që pa koncerteve të luajë me djalin e tij. Blini ka ndjerë mungesën e babait të tij, i cili ishte i stërngarkuar. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;}  More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Lojtari i Barcelonës, hero i vërtetë – Pas sulmit terrorist ai nuk iku, por ndihmoi të lënduarit dhe për këtë po falënderohet nga të gjithë (Foto)

Sulmi terrorist që shokoi botën e që ndodhi në Barcelonë, kishte ndodhur para syve të mbrojtësit francez Lucas Digne. Sulmi që ndodhi me 17 gusht e zuri futbollistin në vendin e ngjarjes në mënyrë të More...

By Postieri On Tuesday, August 22nd, 2017
0 Comments

Hysaj mungon në një ndeshje pas kartonit të kuq

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ra viktimë e teknologjisë në ndeshjen e fundit të zhvilluar me Napolin, pasi as pamjet filmike nuk e shpëtuan nga përjashtimi, që më pas rezultoi More...