Postieri Postieri

This user hasn't shared any profile information

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

Kohëve të fundit ajo është njëra prej këngëtarëve që po bie më në sy në skenën e pop? Mariah Carey (47) nuk i ka lëna asgjë imagjinatës derisa veshja e saj nuk ia mban gjoksin Këngëtarja ka konfirmuar More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Fiorentina Dy skuadrat italiane, Juventus dhe Fiorentina kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A. #M139280ScriptRootC126157 More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

Dyshimet e kryetarit të Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, në koalicionin qeverisës po bëhen edhe më të dukshme. Partnerit të koalicionit, kryeministrit Ramush Haradinaj dhe More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

Ditë më parë këngëtaret e njohura motrat Mustafa të cilat cilësohen si bilbilat e Kosovës kanë pasur disa probleme me llogarinë e tyre në Instagram. Motrat Mustafa kishin reaguar pasi që dikush kishte More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

UEFA ka zyrtarizuar stadiumin për finalen e vitit 2019 në Ligën e Kampionëve. Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka zgjedhur stadiumin ku do të luhet finalja e madhe e edicionit 2018/19 të Ligës së Kampionëve. Ajo More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Konflikti me armë te “Rruga B” ku u plagosen dy persona, flet Policia

Policia ka konfirmuar se sot rreth orës 17:30 dyshohet se është shtënë me armë zjarri me ç’rast janë lënduar dy persona. Njëri prej tyre me mjet te mprehtë kurse tjetri nga goditja në kokë, thotë More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri nga Vlora (VIDEO)

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë. Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak që ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Gjeti kuletën me 1.500 USD, ja si reagon adoleshenti (Video)

Një video e publikuar nga media amerikane “ABC News” në rrjetin social “Facebook” ka bërë xhiron e botës. Kjo për faktin se aty shfaqet një djalosh adoleshent, i cili bën një gjest tejet të lavdërueshëm. Po More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Lumi B duhet të ketë kujdes, ja çka po bën për të në ‘Porsche’ Afërdita Dreshaj (Video)

Pas komenteve që i la shpesh nëpër fotografi, vihej në dyshim se Afërdita Dreshaj ka nisur t’i vardiset edhe reperit Lumi B. Për t’i rënë në sy ajo po e bën të pamundurën e së fundmi ka publikuar More...

By Postieri Postieri On Wednesday, September 20th, 2017
0 Comments

Kjo është nëna e motrave Mustafa, ajo sot ka ditëlindjen (Foto)

Janë shumë motra. E nganjëherë motrat Mustafa këndojnë gjithë së bashku, por bashkë mblidhen edhe në festa familjare, shkruan lajmi.net Një të tillë, ato e kanë edhe sot. #M139280ScriptRootC126157 More...