loading...
Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Barcelona – Bilbao, formacionet zyrtare

Barcelona dhe Athletic Bilbao kanë publikuar formacionet zyrtare, para ndeshjes që fillon në ora 21:15.
Barcelona: Cillessen, S.Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta, Rafinha, Neymar, Messi, Suárez.

Bilbao: Iraizoz, Etxeita, Bóveda, Laporte, Balenziaga, San José, Beñat, Eraso, Sabin, Williams, Saborit.

Loading...

Të Fundit

WOW, Dafina publikon video intime me të dashurin (Video)

April 27, 2017, Comments Off on WOW, Dafina publikon video intime me të dashurin (Video)

Neymar te klubi i ri për 200 milionë euro (FOTO)

April 27, 2017, Comments Off on Neymar te klubi i ri për 200 milionë euro (FOTO)

Mediat spanjolle përhapin lajmin: Malaga – Real Madrid, ndeshje e kurdisur…?

April 27, 2017, Comments Off on Mediat spanjolle përhapin lajmin: Malaga – Real Madrid, ndeshje e kurdisur…?

Enca mbetet rrugëve të Europës, i ndodhi edhe kjo! (Foto)

April 27, 2017, Comments Off on Enca mbetet rrugëve të Europës, i ndodhi edhe kjo! (Foto)

Pa dështimit në Francë, Serbia shpreson që Haradinaj të gjykohet nga Specialja

April 27, 2017, Comments Off on Pa dështimit në Francë, Serbia shpreson që Haradinaj të gjykohet nga Specialja

Guardiola ‘nervozon’ tifozët e Barcelonës

April 27, 2017, Comments Off on Guardiola ‘nervozon’ tifozët e Barcelonës

Reagimi briliant i Suarezit kur Mascherano shënon nga penalltia (Video)

April 27, 2017, Comments Off on Reagimi briliant i Suarezit kur Mascherano shënon nga penalltia (Video)