Ky është trendi më i ri i vetullave (FOTO)

Vetëm për vajzat krenare dhe të guximshme. Para disa ditësh, Stella Sironen, grimere nga Finlanda, ka publikuar fotografinë e dukjes së vet, ndërkaq vetullat i ka bërë që të rikujtojnë pendlat e zogjve. Pasi që ka marrë numër të madh komentesh, ka sqaruar që vetullave u ka dhënë këtë formë si për shaka dhe ka shkruar se si dukjen More...

by Postieri | Published 1 month ago
By Postieri Postieri On Tuesday, April 18th, 2017
0 Comments

Si të dukeni gjithmonë bukur edhe natyrale

Dukja natyrale gjithmonë është më e bukur. Sot një numër i madh i vajzave shpenzojnë një kohë të madhe duke u lyer me produkte të ndryshme, që madje shumë prej tyre nuk janë fare të dobishme për More...

By Postieri Postieri On Saturday, April 1st, 2017
0 Comments

Si ta përdorësh uthullën e mollës për flokë dhe lëkurë të shkëlqyeshme

Uthulla e mollës është një produkt i kuzhinës që bën mrekulli për flokët dhe për lëkurën. Që nga pastrimi i poreve, deri te heqja e erës së keqe të këmbëve, uthulla e mollës është një produkt More...

By Postieri Postieri On Saturday, February 18th, 2017
0 Comments

Ja si duhet të grimoheni nëse mbani syze

Nëse jeni nga ata njerëz që mbani syze dhe dëshironi të dukeni sa më bukur, zgjidhni me kujdes llojin e grimit që doni të aplikoni në fytyrë, duke ndjekur me përpikëri rregullat që specialistët e More...

By Postieri On Wednesday, February 8th, 2017
0 Comments

Sekretet e modës për vitin 2017, të cilat do t’ju përtërijnë!

ka kohë që planifikoni që të punoni rreth pamjes suaj dhe të sillni pak freski dhe ide të reja në gardërobën tuaj, atëherë tani është koha më se e duhur për ta bërë një gjë të tillë. Të frymëzuar More...

By Postieri On Wednesday, February 8th, 2017
0 Comments

Maskë ushqyese nga çokollata për lëkurë të thatë

Përveç vitaminave dhe mineraleve, çokollata përmban kafeinë që nxit normalizimin e qarkullimit të gjakut, por edhe parandalon ënjtjet. Maska me çokollatë e hidraton lëkurën dhe i dhuron shkëlqim. Çokollata More...

By Postieri On Sunday, February 5th, 2017
0 Comments

Këto femra dëshmuan se bukuria e vërtetë nuk njeh kufij

Këto modele janë duke e ndryshuar komplet idenë moderne të bukurisë. Ato po e shfaqin origjinalitetin e tyre dhe po tregojnë se janë unike. Ato nuk janë si gjithë modelet e tjera. Këto modele më poshtë More...

By Postieri On Wednesday, January 25th, 2017
0 Comments

Hiqni qafe lëkurën e thatë nga fytyra gjatë dimrit me katër hapa

Gjatë dimrit, lëkura është e thatë. Për shtati nuk ju shkon as koha jashtë e as ajri i thatë brenda. Nëse keni lëkurë të thatë, duhet pasur kujdes me lëkurën e thatë. Kremi për fytyrë nuk mjafton, More...

By Postieri On Tuesday, January 24th, 2017
0 Comments

Ja si ta dalloni kozmetikën fals nga ajo origjinal (Foto)

Përmes këtyre 7 pikave mund t’i dalloni se cilat gjëra të kozmetikës janë false dhe cilat janë origjinale Nëse shkoni në dyqanin e kozmetikës dhe dëshironi të blini preparate kozmetike, bëni mirë More...

By Postieri On Monday, January 16th, 2017
0 Comments

Përzierje bombastike Jennifer Lopez: Receta nga e cila pëlcet nga energjia!

Ylli i popit Jennifer Lopez ka zbuluar recetën e vet për energji të cilën e praktikon kurdo që kthehet e lodhur nga turnetë. Fjala është për pijen natyrale dhe të shëndetshme, transmeton Telegrafi. Përzierja More...