Revista Atlantic: Ja arsyet pse eklipsi është racist

A e dini se eklipsi është racist? Pra tani ju njerëzve besimtarë ose jobesimtarë, ju duhet të besoni se vetë Zoti ose Nëna natyrë, e ka bërë eklipsin vetëm për njerëzit e zinj. Besojeni ose jo, por këtë e thotë revista “Atlantic’, dikur një prej revistave më të mëdha në botë. Dhe këtë shpjegim për revistën e ka dhënë More...

by Postieri Postieri | Published 14 hours ago
By Postieri Postieri On Monday, August 21st, 2017
0 Comments

“Të ta fus llapën në by**ë”, modelja shqiptare i kërkon djalit 200 euro për shërbimin

Tashmë, nuk është e pazakontë kur dëgjojmë që vajza të reja shesin trupin e tyre kundrejt parave që i ofrohen. Gjithnjë e më shumë zbulohen mesazhe erotike, çka tregon një fenomen në rritje të shërbimeve More...

By Postieri Postieri On Sunday, August 20th, 2017
0 Comments

Peshqirë për gjoksin e femrave, trendi më i ri i modës (Foto)

Trendi më i ri në botën e modës është peshqiri për gjoksin e femrës. Ato i ka dizajnuar Erin Robertson nga Los Angeles, ndërkaq femrat e gjithë botës janë të ngazëllyera me idenë e saj. Peshqiri More...

By Postieri Postieri On Sunday, August 20th, 2017
0 Comments

Vajza shokohet nga ajo që i thotë shoqja nga Durrësi: Kur isha 15 vjeçe fjeta me 3 djem (Foto)

Kemi dëgjuar shpesh që brezat sa po vijnë edhe po degjenerohen por gjithmonë i kemi mbrojtur me argumetin se këto janë kohë të tjera dhe se shumë gjera duken tabu edhe pse nuk janë në të vërtetë. More...

By Postieri Postieri On Sunday, August 20th, 2017
0 Comments

Burri bën testin e shtatzënisë, por shokohet nga rezultati

Një burrë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vendosi të bënte testin e shtatzënisë për të bërë humor me shokët e tij. Pasi ka parë rezultatin pozitiv të testit nuk ka mbetur i befasur duke mos u More...

By Postieri Postieri On Saturday, August 19th, 2017
0 Comments

E pabesueshme se çfarë metode përdori kjo vajzë studente për të kaluar provimin (Foto)

Për studentët ditët e fundit të verës lidhen me provimet e vjeshtës dhe stresin që ato sjellin. Ata shpesh përdorin mënyra nga më të ndryshmet për të kopjuar, të cilat në të shumtën e rasteve nuk More...

By Postieri Postieri On Saturday, August 19th, 2017
0 Comments

Historia e dhimbshme e çokollatës: Kur të kuptoni se si është bërë, më nuk do të ju duket aq e ëmbël (Foto)

Nëse ju nuk mund të imagjinoni jetën pa çokollatë, atëherë ju jeni me fat që nuk kanë lindur para shekullit të gjashtëmbëdhjetë. Sepse deri atëherë çokollata ka ekzistuar vetëm në Mesoamerica, More...

By Postieri Postieri On Friday, August 18th, 2017
0 Comments

+18/ Shokohet plazhi: 39-vjeçarja topless dhe skena të nxehta me të dashurin 18 vjet më të ri

Ajo ka konfirmuar se ka gjetur dashurinë, i cili është 18 vjet më i ri se ajo. Dhe Lauren Harries ka dëshmuar se po kalon kohë të mrekullueshme me Connor Yemm të mërkurën, pasi shijuan pushime romantike More...

By Postieri Postieri On Friday, August 18th, 2017
0 Comments

Vendi ku bëhet seks në takimin e parë. Do vëni duart në kokë kur të shikoni këto çifte (Foto)

Ishulli i dashurisë është një nga programet më të ndjekur në Britaninë e Madhe. Por gjatë mbrëmjes së djeshme sytë e të gjithëve kanë qenë tek çifti Kamila dhe Jamie. Arsyeja është sepse çifti More...

By Postieri Postieri On Thursday, August 17th, 2017
0 Comments

A mund të thyhet penisi gjatë aktit seksual?

Të gjithë meshkujt e kanë pyetur të paktën një herë në jetë veten nëse organi i tyre gjenital mund të thyhet gjatë aktit seksual. Në mjekësi njihet me termin ruptura. “Është e rëndësishme të More...