loading...

Mos i besoni këto mite lidhur me “mikun” tuaj

Ekzistojnë shumë mite lidhur me penisin, por shumicën e tyre nuk duhet t’i besosh. 1. Madhësia e penisit është proporcionale me madhësinë e këmbës apo dorës së tij Me siguri do kesh dëgjuar disa herë se për të kuptuar madhësinë e penisit të një mashkulli, duhet të shohësh madhësinë e këmbës apo dorës së tij, pasi ato janë More...

by Postieri Postieri | Published 44 mins ago
By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Si u pëlqen seksi femrave?! Djemtë do të befasohen nga ky përfundim

Kur vjen puna tek seksi, të gjithë kanë ato dëshirat e tyre apo preferencat e çuditshme. Por e dini se çfarë u pëlqen femrave dhe djemtë mendojnë se ato nuk e dëshirojnë?! Sipas një studimi të fundit, More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Nëse partneri juaj ka këtë hobi, me shumë gjasa ai është duke ju tradhëtuar

Mbani një sy gjithmonë te partneri juaj nëse dyshoni se ai ka një marëdhënie seksuale me një tjetër Njerëzit jobesnik do të shkojnë aq larg sa e fshehin edhe tradhëtinë dhe shpikin gënjeshtra të More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Ja sa duhet të zgjasë seksi për kënaqësinë e një gruaje

Sipas një studimi të vitit 2004 është gjetur që pjesëmarrësit në këtë hulumtim shijonin rreth 11-13 minuta paralojë, e ndjekur nga 7-8 minuta marrëdhënie. Kjo është mjaft mirë, por jo edhe aq sa More...

By Postieri Postieri On Thursday, April 27th, 2017
0 Comments

Ja cila është pjesa më e mirë e seksit dhe nuk është ajo që mendoni ju

Nëse deri tani keni menduar që orgazma është kulmi i marrëdhënieve seksuale, gaboheni. Në të vërtetë, shkencëtarët kanë zbuluar që pjesa më e mirë e seksit pason vetëm pas 48 orësh pasi të keni More...

By Postieri Postieri On Wednesday, April 26th, 2017
0 Comments

Çfarë ndodh kur e kuptoni se ish-i dashuri është fejuar?

Nuk ka ndonjë dyshim rreth kësaj: një person ndjehet tejet keq kur e zbulon se ish- i dashuri është fejuar. Sado që duam të ndjehemi të lumtur për ta, shpeshherë kur e kuptojmë këtë gjë zemërohemi More...

By Postieri Postieri On Wednesday, April 26th, 2017
0 Comments

Këto janë praktikat më të çuditshme seksuale në mbarë botën

Në Egjiptin e lashtë besohej se rrjedha e Nilit shkaktohej nga ejakulimi i perëndisë Atuma. Kjo ishte arsyeja pse faraonët masturbonin me ritual në lumin e lavdishëm. Në të kaluarën, në kulturën mbizotëruese More...

By Postieri Postieri On Wednesday, April 26th, 2017
0 Comments

Këto janë 5 gjërat që një mashkull është i gatshëm t’i bëjë për femrën që do

Edhe pse është një skenar dramatik, ka disa mënyra se si ta dalloni që i dashuri juaj është kokë e këmbë i dashuruar me ju. Është e dukshme në veprimet e tij, por kjo nuk ndodh për të gjithë në More...

By Postieri Postieri On Wednesday, April 26th, 2017
0 Comments

Kjo është dashnorja perfekte për të gjithë ata që tradhtojnë gruan

Ti mund të jesh një vajzë e re, beqare, e diplomuar, ndoshta me master ose dhe doktoraturë, që bën sport dhe nuk pi duhan për të mos dëmtuar shëndetin, por je gati të pish ndonjë gotë me shoqërinë. Mendjehapur, More...

By Postieri Postieri On Monday, April 24th, 2017
0 Comments

Kjo është arsyeja pse femra nuk e harron kurrë atë që i merr virgjërinë

Të gjithë e dimë atë shprehjen dashuria e parë nuk harrohet kurrë dhe kjo vlen si për meshkujt ashtu edhe për femrat. Por marrëdhënia e parë seksuale është më e vështirë për t’u harruar nga femrat More...