loading...

Si të kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks?

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ua tregojnë vetë. Por, si qëndron puna me gratë? Si ta kuptoni nëse ajo ka kaluar një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ecin nja gjysmë metri mbi tokë, fishkëllojnë dhe i përshëndesin njerëzit, të njohur e të panjohur. More...

by Postieri | Published 3 weeks ago
By Postieri On Friday, March 31st, 2017
0 Comments

Monstra përdhunon deri në vdekje vogëlushin 4-vjeç të të dashurës

Një monstër i cili përdhunoi deri në vdekje djalin 4-vjeçar të të dashurës së tij rrezikon dënimin me vdekje. Keith Jordan Lambing, 20-vjeç, është autori i këtij veprimi të tmerrshëm, dhe ai u arrestua More...

By Postieri On Monday, March 20th, 2017
0 Comments

Sot është dita ndërkombëtare e lumturisë

Bota vërtet ka nevojë për një ditë plot buzëqeshje dhe prandaj Kombet e Bashkuara e shpallën Ditë ndërkombëtare të Lumturisë. Ajo ditë është 20 marsi, që është po ashtu edhe dita e parë e pranverës More...

By Postieri On Friday, March 17th, 2017
0 Comments

Meshkuj, duhet të bëni kujdes, ja çfarë ju bën pornografia

Të shohësh shumë pornografi shkakton tkurrje të trurit dhe përgjigje të vakëta ndaj stimulimeve seksuale. Ky ka qenë përfundimi i një studimi të Institutit Max Planck në Berlin ku për herë të parë, More...

By Postieri On Friday, March 10th, 2017
0 Comments

Bëri seks me prostitutën shqiptare, ja si e pëson italiani i martuar

BEP/PATRICK GHERDOUSSI/LA PROVENCEIllustration sur la prostitution Një shtetas italian ka rënë viktimë e një prostitute shqiptare. Pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me të gjithë natën, prostituta i ka More...

By Postieri On Saturday, March 4th, 2017
0 Comments

Policja e shpëtoi foshnjën e braktisur duke i dhënë gji (Foto)

Një police nga Kolumbia ishte bërë hit në internet për shpëtimin e një foshnje të braktisur duke e ushqyer me gji. Oficerja Luisa Fernanda Urrea ishte thirrur nga qytetarët e një vendi aty ku ishte gjetur More...

By Postieri On Tuesday, February 28th, 2017
0 Comments

Edhe kjo ndodh: Shqiptarja pyet njerëzit në Facebook si mund të humbas virgjërinë pa kryer marrëdhënie? (Foto)

Eshtë një grup i mbyllur i femrave shqiptare në rrjetet sociale, që ofrojnë dhe kërkojnë ndihmë për çështje të ndryshme. Një pyetje jo e shpeshtë ka bërë që disa të qeshin edhe me lot, shkruan More...

By Postieri On Tuesday, February 28th, 2017
0 Comments

Nëna i tregon botës si është fëmijëria pa Tv dhe celularë

Niki Boon filloi të bënte fotografi si hobi kur ishte duke jetuar në Skoci. Megjithatë, më vonë ajo hoqi dorë nga kjo për shkak të rrethanave të jetës. Pasioni i saj për fotografinë vazhdoi edhe pasi More...

By Postieri On Saturday, February 25th, 2017
0 Comments

E dinte se do të vdiste sapo të lindte, por nëna merr një vendim…(Foto)

Një nënë ka treguar historinë e saj të dhimbshme, kur ka vendosur që të vazhdojë shtatzëninë e sjellë në jetë vajzën e saj edhe pse i thanë se ajo ishte e “papajtueshme me jetën”.34-vjeçarja More...

By Postieri On Friday, February 24th, 2017
0 Comments

Kur e sheh ‘vdekjen’ me sy (Video)

Një dron ka filmuar një peshkaqen të bardhë që po notonte vetëm pak metra nga një person që ishte duke notuar me një tavolinë serfi. Peshkaqeni i madh duket se ishte në ndjekje të një serfisti tjetër, More...