loading...

Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Renen (Foto)

Ka vetëm një vajzë dhe atë e llaston në maksimum. Por fundja, a nuk do bënte kështu secila nënë? Këngëtarja Nora Istrefi, ndonëse një grua karrieriste dhe shumë e zënë me projekte, nuk i humbet asnjëherë momentet gazmore pranë vajzës së saj Rene. Kështu edhe mbrëmjen e së enjtes e ka kaluar pranë të bijës, nën zëra gazmorë More...

by Postieri Postieri | Published 22 mins ago
By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Siç duket, nuk është vetëm Krenar Cocaj pika që lidh Dafina Zeqirin dhe Luana Vjollcën

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila për momentin po korr sukses me këngën e saj më të re “Four Seasons” që e ka lançuar në SHBA si dhe po kalon një kohë mjaft të ëmbël me të dashurin e saj Jose, More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

A e dinit se Labi ka një motër kaq simpatike? (Foto)

Në emisionin LEMzA, i ftuar ishte një ndër figurat më të dashura të ekranit, Labinot Gashi-Labi. Pjesë e emisionit ishte edhe motra e tij. Ajo quhet Agnesa dhe në këtë emision ajo u shpreh se Labin përveç More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Shikoni sa e bukur dukej mami i Norës dhe Era Istrefit vite me parë (Foto)

Jo vetëm vajzat e saj janë seksi por edhe ajo në moshën e tyre shkëlqente… Suzana Tahirsylaj është konsideruar e bukur dhe tërheqëse në kohën e shkëlqimit të saj në skenën tonë të muzikës. Pasi More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Zbulohet personi që po e shoqëron Luanën në Firenze (Foto)

Bukuroshja e ekranit Luana Vjollca prej disa ditësh është larguar nga Shqipëria, për të shijuar disa ditë pushimi bashkë me të dashurin e saj, Krenar Çobaj. Çifti sipas fotove të postuara në Instagram More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Xheni puthet me Musën, acarohet Benardi (FOTO)

Një puthje shkarazi që Xheni i dhuroi Musës ka acaruar Benardin, i cili ka kërkuar menjëherë shpjegime nga partnerja e tij. “Duhet që ti ndajmë gjërat, o 1 o 10 puth. Puth Musën dhe të tjerët, ku More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Dikur Sinani shoqërohej shumë me këtë këngëtare, kurse tash Andrra (Video)

Miqësia dhe bashkëpunimet e mira të Sinanit me koleget kanë depërtuar edhe të bashkëshortja e tij Andrra. Kjo do të thotë se marrëdhënia e tyre ka tejkaluar vetëm atë raportin e punës. Andrra shpesh More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Jo Kushtrimin, Learta ka zemër dikë tjetër (Foto)

Fama e saj nuk ka të ndalur që nga martesa me Kushtrimin, djalin e këngëtares së njohur të muzikës popullore Shyhrete Behluli. Së fundmi në familjen e Leartës ka pasur një festë, ku mbesa e saj ka festuar More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Shpërthen Morena Taraku, tregon të pasmet bombastike, “diss” Kylie Jenner-it (Foto)

Me këtë foto Morena po që i bën “diss” të pasmeve të Kylie Jenner-it… Morena Taraku ka treguar se ka të pasme seksi. Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku tregon linjat seksi More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Dafina Zeqiri kështu s’ka dal publikisht asnjëherë! Ja çfarë bën për të dashurin (Foto/Video)

Ajo nuk preferon ta ekspozojë shumë jetën e saj private me të dashurin por mbrëmja e kaluar ka qënë tepër e veçantë për të. Duket se njëri prej miqve të çiftit ka festuar ditën e tij të lindjes More...