Vajza e Luftiut në të zeza dhe me mbulesë uron në një gjuhë tjetër Bajramin (Foto)

Kënga Haziri ëshë vajza e madhe e Lutfi Hazirit, një figurë e njohur politike nga radhët e LDK-së. Por, Kënga thënë të drejtën shumë pak përflitet për ndonjë të arritur në ndonjë sferë të caktuar, aq sa vihet në qendër të vëmendjes shkaku i linjave me të cilat si askush tjetër di të sjellë provokime. #M139280ScriptRootC126157 More...

by Postieri | Published 19 hours ago
By Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Ja si e priti Festën e Bajramit, djali i Majk dhe Majlindës (Foto)

Edhe Majlidna ka zgjedhur të urojë Festën e Fitër Bajramit publikisht në rrjetin social Instagram, shkruan Artistët Shqiptarë. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;} Loading...  More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Meda e ‘përzë’ nusen ditën e Bajramit: Hajt shko te nëna jotë…

Këngëtari Meda ishte ai i cili për festen e Bajramit sot pati vizitë nga moderatori i emisionit ‘1 kafe me Labin’ Labinot Gashi. Meda bashkë me familje dhe Labin biseduan shumëcka, një nder pytjet me More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Foto-lajm/ Me vello në kutinë e votimit !

Shqiptarët sot u janë drejtuar qendrave të votimeve për të shprehur vullnetin e tyre politik. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;} Loading...  More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Aksidentohet seks bomba e njohur, me vete kishte dhe vajzën (Foto)

Është aksidentuar modeloja e njohur Blac Chyna. Sipas TMZ, ylli 29 vjeçar është goditur në veturën e saj luksoze Rolls Royce në orët e para të mëngjesit. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;}  More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Blerona tregon këmbët seksi (Foto)

#M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;} Loading... (function(){ var D=new Date(),d=document,b='body',ce='createElement',ac='appendChild',st='style',ds='display',n='none',gi='getElementById';  More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Çfarë po ndodh? Vithet më seksi në planet tërbojnë plazhet (FOTO)

Disa nga femrat më të famshme në botë, padyshim edhe më seksi kanë tërbuar plazhet. Ata kanë nisur sezonin e verës ku kanë treguar linjat e tyre seuperseksi. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;}  More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Vedat Bajramit i “shkuan” dhëmbët dëm shkaku i bakllavas (Foto)

Fitër Bajramin po e festojnë kudo shqiptarët dhe bashkë me të edhe po bëjnë edhe urata të shumta. Edhe shumë personalitete të njohura shqiptare dhe të estradës tashmë po i urojnë fansat e tyre. Mesin More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

‘Zoti na i faltë mekatet’, lutja që e shoqëroi urimin e Leonorës për Bajram (Foto)

Në mesin e shumë emrave të njohur që uruan festën e Fitër Bajramit ka qenë edhe Leonora Jakupi. Këngëtarja në Instagram ka hedhur një foto të Qabës së vizituar nga muslimanët, të cilës ia ka lënë More...

By Postieri Postieri On Sunday, June 25th, 2017
0 Comments

Ja sa është rritur vajza e Albatrit Muçiqit (Foto)

#M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;} Loading... (function(){ var D=new Date(),d=document,b='body',ce='createElement',ac='appendChild',st='style',ds='display',n='none',gi='getElementById';  More...