loading...

Kjo vajzë është ‘kopja’ e këngëtares Dhurata Dora (Foto)

Cilësohet si njëra ndër moderatoret më seksi. Por, me apo pa dashe ajo ka kopjuar këngëtaren Dhurata Dora. Ky ‘tentim’ i prezantueses Elita Rudi për tu dukur si Dhurata ka pasur sukses, pasi në fotografi mund të vërehen ngjashmëritë e shumta mes tyre. Nuk përjashtohet mundësia e rastësisë, por vështirë të besohet pasi kjo dukje More...

by Postieri Postieri | Published 32 mins ago
By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Kemal-Nihan, lajm që do t’i merzisë fansat e tyre (Foto)

“Kara Sevda” ka arritur një shikueshmëeri të lartë , për më shumë ky serial pranë televizorit ka mbledhur edhe mijëra shikues të tjerë në gjithë botën. Perzonazhet kryesore “Nihan dhe Kemal”, More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Ja sa para ia kishte dhënë Blero për martesë Sinan Hoxhës (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dhuruar paratë shokut të tij Sinan Hoxhës me rastin e martesës së tij disa vite më parë. Janë publikuar disa fotografi ku Blero More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Këngëtarja shqiptare: Nuk mund të me blini me para (Foto)

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale që është interesante por që jep një mesazh të madh. Në Instastory ajo ka postuar një foto që vëmendjen më të madhe More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Kjo është shuma marramendëse që i dhuroi Blero për martesë Sinan Hoxhës (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dhuruar paratë shokut të tij Sinan Hoxhës me rastin e martesës së tij disa vite më parë. Janë publikuar disa fotografi ku Blero More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Plazhi merr flakë nga format bombastike të kësaj bukurosheje (Foto)

Modelja bukuroshe Ana Cheri është shumë aktive në rrjetet sociale. Ana e cila njihet për format e saj bombastike shumë shpesh provokon me fotografitë e nxehta që ajo poston, transmeton Gazeta Express. Këtë More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Vetëm në rrjetë! Këngëtares i dalin të brendshmet në event (Foto)

Mori pjesë në eventin ‘Latin Billboards 2017’. E në këtë ngjarje me rëndësi në botën e shoubiznesit ndërkombëtarë, JLo i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj, shkruan lajmi.net E veshur me një More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Kjo është dëshmia që edhe Agnesa Vuthaj ka të pasme bombastike (Video

Pothuajse gjithmonë është komentuar për sukseset e saj. ‘Rrëmbimi’ i kurorës si më e bukura e shqiptarisë, bizneset, organizimet e eventeve për modë e shumë arritje tjera të saj, kanë bërë që More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Dafina merr një dhuratë të bukur nga Kosova (Foto)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kohë që është duke jetuar dhe punuar në Amerikë. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun, transmeton Gazeta Express. Së fundmi Daffy e cila More...

By Postieri Postieri On Friday, April 28th, 2017
0 Comments

Familja Kardashian nuk po ndalet me provokime, njëra nga motrat nxjerr gjoksin nga bikinit (Foto)

Një herë është një aksident, e dyta është rastësi, dhe hera e tretë është një model. Kourtney Kardashian ka ekspozuar gjoksin e saj për herë të tretë në këto ditë, 38 vjeçarja është duke festuar More...