loading...
Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Dua Lipa zhvishet për “VMagazine” [foto]

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka mbuluar ballinën e revistës prestigjioze “VMagazine” në numrin e saj për muajin janar.

Bukuroshja ka realizuar disa fotografi “të nxehta” për revistën e njohur dhe ka dhënë intervistë për karrierën e saj të deritashme.

“Dua që njerëzit të dinë që muzika ishte dhe do të mbetet qëllimi im i vetëm. Dua që ata të dinë që gjithçka tjetër është sekondare dhe se jam artiste para së gjithash”, ka deklaruar ajo në intervistën për “VMagazine”.

Në një nga fotografitë që ajo ka publikuar shihet e zhveshur tërësisht.

Loading...

Të Fundit

Reagimi briliant i Suarezit kur Mascherano shënon nga penalltia (Video)

April 27, 2017, Comments Off on Reagimi briliant i Suarezit kur Mascherano shënon nga penalltia (Video)

Zbulohet: Barca i tha diçka Liverpoolit menjëherë pasi Suarez kafshoi Chielinin më 2014

April 27, 2017, Comments Off on Zbulohet: Barca i tha diçka Liverpoolit menjëherë pasi Suarez kafshoi Chielinin më 2014

Chelsea bën ofertë zyrtare për yllin e Juventusit

April 27, 2017, Comments Off on Chelsea bën ofertë zyrtare për yllin e Juventusit

Dy skuadrat nga Superliga në mesin e më të dobëtave të Evropës (Foto)

April 27, 2017, Comments Off on Dy skuadrat nga Superliga në mesin e më të dobëtave të Evropës (Foto)

E pabesueshme: Ish drejtori i Juventusit Luciano Moggi nënshkruan me klubin shqiptar (Foto)

April 27, 2017, Comments Off on E pabesueshme: Ish drejtori i Juventusit Luciano Moggi nënshkruan me klubin shqiptar (Foto)

Lajm i madh për tifozët e Llapit

April 27, 2017, Comments Off on Lajm i madh për tifozët e Llapit

Eni Koçi provokon më shumë se asnjëherë: Kur je e nxehtë, gjithçka mund të ndodhë (Foto)

April 27, 2017, Comments Off on Eni Koçi provokon më shumë se asnjëherë: Kur je e nxehtë, gjithçka mund të ndodhë (Foto)