Publikuar: Sat, Jul 1st, 2017

E fut çdo ditë të bijën e sëmurë në varr, që të mësohet me “shtëpinë që e pret” (FOTO)

Xhang Liyonga nga Sichuan i Kinës, e dërgon të bijën e tij Xinlei çdo ditë në varrin e hapur, që të mësohet me “ambientin” ku do të dërgohet pasi të ndahet nga jeta.

Babai që ka shpenzuar tërë kursimet për shërimin e dyvjeçares, po përpiqet t’i tregojë asaj se është e sëmurë dhe se nuk do të jetojë më gjatë, transmeton Telegrafi.

Loading...

“Kemi humbur tërë shpresat; askush nuk na ndihmon ta shërojmë, derisa ne nuk kemi të ardhura”, ka thënë Liyong.

Mësohet se fëmija vuan nga një çrregullim në qarkullimin e gjakut, ndërsa për shërim i nevojiten shuma të mëdha parash.

Loading...

Të Fundit

Milan – SPAL, formacionet

September 20, 2017, Comments Off on Milan – SPAL, formacionet

Tërmeti shkatërron stadiumin e njohur (foto)

September 20, 2017, Comments Off on Tërmeti shkatërron stadiumin e njohur (foto)

Dyshonte në besnikërinë e partnerit, angazhon një bionde të bukur për ta joshur – habitet si i vardiset ai

September 20, 2017, Comments Off on Dyshonte në besnikërinë e partnerit, angazhon një bionde të bukur për ta joshur – habitet si i vardiset ai

Kjo bukuroshe do të bëhet nusja e këngëtarit kosovar (Foto)

September 20, 2017, Comments Off on Kjo bukuroshe do të bëhet nusja e këngëtarit kosovar (Foto)

Benzema me klauzolë 1 miliard euro

September 20, 2017, Comments Off on Benzema me klauzolë 1 miliard euro

Ngjarje e tmerrshme në Prishtinë: E fut të miturën në makinë dhe e dhunon

September 20, 2017, Comments Off on Ngjarje e tmerrshme në Prishtinë: E fut të miturën në makinë dhe e dhunon

Messi i kënaqur pas fitores dhe katër golave

September 20, 2017, Comments Off on Messi i kënaqur pas fitores dhe katër golave