loading...
Publikuar: Fri, Dec 2nd, 2016

Ferrari, marka e preferuar e Mustafit [video]

20161201205806505646

Marka italiane e automobilave, Ferrari, është marka e preferuar e futbollistit shqiptar të Arsenalit, Shkodran Mustafi.

Në një intervistë për “Touzani TV” të yllit të futbollit në rrugë Soufiane Touzani, Mustafi thotë se këtë makinë e preferon për shkak se ndihet i kompletuar në të.

Ai thotë se në Angli nuk mund të vozisë në anën e djathtë sepse “makina nuk e ka hijeshinë e vet dhe duket tmerrshëm”.

“Ferrari sepse është histori. Ata bëjnë makina me pasion. Kanë ide të qartë se çfarë duan në një veturë. Jam shumë i pasionuar pas saj”, thotë ai, transmeton koha.net.

Loading...

Të Fundit

12 milion euro në sezon për Ramosin (Foto)

March 26, 2017, Comments Off on 12 milion euro në sezon për Ramosin (Foto)

Kross gëzon Real Madridin (Foto)

March 26, 2017, Comments Off on Kross gëzon Real Madridin (Foto)

Çmendet Monaco, ja sa milionë kërkon për Mbappen (Foto)

March 26, 2017, Comments Off on Çmendet Monaco, ja sa milionë kërkon për Mbappen (Foto)

A do të transferohet Arda në Arsenal?

March 26, 2017, Comments Off on A do të transferohet Arda në Arsenal?

Berisha rikthehet në Australi, ja çfarë thotë për Kosovën (Foto)

March 26, 2017, Comments Off on Berisha rikthehet në Australi, ja çfarë thotë për Kosovën (Foto)

Gruaja që e tradhtoi burrin, u zbulua aty ku nuk e priste (Foto)

March 26, 2017, Comments Off on Gruaja që e tradhtoi burrin, u zbulua aty ku nuk e priste (Foto)

I zuri gjumi teksa bënin seks, çfarë u ndodh më pas do t’iu lërë pa fjalë

March 26, 2017, Comments Off on I zuri gjumi teksa bënin seks, çfarë u ndodh më pas do t’iu lërë pa fjalë