Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Formacionet zyrtare: Barca – Bilbao

Në Camp Nou zhvillohet ndeshja kthyese në kuadër të Kupës së Mbretit, ndërmjet Barcelonës dhe Athletic Bilbaos.

Përballja e parë e 1/8 së finales së kësaj gare ndërmjet dy skuadrave u zhvillua në stadiumin San Mames, ku fitoi Bilbao me rezultat 2-1.

Prandaj, katalunasit duhet ta përmbysin këtë rezultat për t’u kualifikuar në çerekfinale.

Formacioni zyrtar i Barcelonës: Cillessen, Pique, Sergio, Iniesta, Suarez, Messi, Neymar, Rafinha,  Alba, S. Roberto, Umtiti.

Formacioni zyrtar i Athletic Bilbaos: Iraizoz; Boveda, Laporte, Etxeita, Balenziaga; San Jose, Benat, Eraso; Merino, Williams, Saborit.

Loading...

Të Fundit

Kështu reagoi e dashura e Moratas, pasi spanjolli ia siguroi tri pikë Realit (Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Kështu reagoi e dashura e Moratas, pasi spanjolli ia siguroi tri pikë Realit (Foto)

Haradinaj e quan të sëmurë Nikoliqin: Lëre rahat Kosovën

February 27, 2017, Comments Off on Haradinaj e quan të sëmurë Nikoliqin: Lëre rahat Kosovën

Djali i Ermalit feston ditëlindjen, ja çfarë surprize i bëjnë atij familja? (Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Djali i Ermalit feston ditëlindjen, ja çfarë surprize i bëjnë atij familja? (Foto)

Kjo ndodh një herë në 100 vite: Ja pse penalltia e Milanit ishte e parregullt (VIDEO)

February 27, 2017, Comments Off on Kjo ndodh një herë në 100 vite: Ja pse penalltia e Milanit ishte e parregullt (VIDEO)

Heroi i Botërorit për Gjermaninë detyrohet të shkëputet nga futbolli

February 27, 2017, Comments Off on Heroi i Botërorit për Gjermaninë detyrohet të shkëputet nga futbolli

Onat flet për të dashurën (Video)

February 27, 2017, Comments Off on Onat flet për të dashurën (Video)

Këto bukuroshe e zbukuruan edhe më shume derbin e Superligës (Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Këto bukuroshe e zbukuruan edhe më shume derbin e Superligës (Foto)