Publikuar: Sat, Dec 3rd, 2016

Futbollisti shqiptar prezanton makinën e 180 mijë dollarëve (Foto)

untitled_1480765490-3988290

Fatmir Hysenbelliu, i cili aktualisht është lojtar pa klub, ka prezantuar makinën luksoze, “McLaren 570s”.

24-vjeçari ka postuar në rrjetet sociale foto të supermakinës, “McLaren 570s”, që ka dalë në treg vitin e shkuar, vlera e së cilës arrin deri në 180 mijë dollarë.

Mesfushori Hysenbelliu, i cili aktualisht është pa klub, ka veshur fanellat e Barit, Tiranës, Partizanit, Teutës dhe Dinamos prej vitit 2012. /Express/

Loading...

Të Fundit

Studentet amerikane hapin Instagram, nxjerrin gjoksin dhe b**** (FOTO+16)

January 21, 2017, Comments Off on Studentet amerikane hapin Instagram, nxjerrin gjoksin dhe b**** (FOTO+16)

Messi trullos shokët dhe shënon gol (Video)

January 21, 2017, Comments Off on Messi trullos shokët dhe shënon gol (Video)

Trump iu afrua gruas së tij për ta puthur, por ja çfarë bën ajo (Video)

January 21, 2017, Comments Off on Trump iu afrua gruas së tij për ta puthur, por ja çfarë bën ajo (Video)

11 vjet nga vdekja e Ibrahim Rugovës

January 21, 2017, Comments Off on 11 vjet nga vdekja e Ibrahim Rugovës

Juventus transferon yllin e Liverpoolit? (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Juventus transferon yllin e Liverpoolit? (Foto)

Ramos e pështyu në fytyrë Aspas, por ky i fundit tani ka befasuar të gjithë

January 20, 2017, Comments Off on Ramos e pështyu në fytyrë Aspas, por ky i fundit tani ka befasuar të gjithë

Xhensila vazhdon të ‘mahnitë’ me bukurinë e saj (Foto)

January 20, 2017, Comments Off on Xhensila vazhdon të ‘mahnitë’ me bukurinë e saj (Foto)