Publikuar: Sat, Dec 3rd, 2016

Futbollisti shqiptar prezanton makinën e 180 mijë dollarëve (Foto)

untitled_1480765490-3988290

Fatmir Hysenbelliu, i cili aktualisht është lojtar pa klub, ka prezantuar makinën luksoze, “McLaren 570s”.

24-vjeçari ka postuar në rrjetet sociale foto të supermakinës, “McLaren 570s”, që ka dalë në treg vitin e shkuar, vlera e së cilës arrin deri në 180 mijë dollarë.

Mesfushori Hysenbelliu, i cili aktualisht është pa klub, ka veshur fanellat e Barit, Tiranës, Partizanit, Teutës dhe Dinamos prej vitit 2012. /Express/

Loading...

Të Fundit

Meshkuj mësoni sa gjatë do jetoni

February 27, 2017, Comments Off on Meshkuj mësoni sa gjatë do jetoni

Shikoni si ndalon zemra kur vdes njeriu (Video)

February 27, 2017, Comments Off on Shikoni si ndalon zemra kur vdes njeriu (Video)

Cili dhëmb ju dhemb? Kjo zbulon problemin me organin e caktuar, edhe pse tingëllon e pabesueshme

February 27, 2017, Comments Off on Cili dhëmb ju dhemb? Kjo zbulon problemin me organin e caktuar, edhe pse tingëllon e pabesueshme

Shkencëtarët zbulojnë tri lëvizjet që i japin gruas orgazmë

February 27, 2017, Comments Off on Shkencëtarët zbulojnë tri lëvizjet që i japin gruas orgazmë

E lidhi thelbin e hudhrës me pe dhe e futi në vaginë, e la gjithë natën, u mahnit nga efekti shërues

February 27, 2017, Comments Off on E lidhi thelbin e hudhrës me pe dhe e futi në vaginë, e la gjithë natën, u mahnit nga efekti shërues

Shkenca zbulon një mënyrë të thjeshtë që nënat shtatzëna të bëhen me djalë

February 27, 2017, Comments Off on Shkenca zbulon një mënyrë të thjeshtë që nënat shtatzëna të bëhen me djalë

Mahnitëse: 8-vjeçarja nga Brazili shëron sëmundje të rënda, si kanceri e sida përmes lutjeve

February 27, 2017, Comments Off on Mahnitëse: 8-vjeçarja nga Brazili shëron sëmundje të rënda, si kanceri e sida përmes lutjeve