Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Gagliardini: Realizova një ëndërr, mezi po pres të filloj (Foto)

Transferimi më i ri i Interit, Roberto Gagliardini, ka folur pas zyrtarizimit të marrëveshjes me skuadrën nga Milano.

Ish-ylli i Atalantas ka thënë mezi pret të fillon aventurën e re dhe shpreson të ndihmojë skuadrën për të arritur qëllimet.

Gagliardini dhe Javier Zanetti në qendrën stërvitore të Interit.

“Jam i lumtur që jam pjesë e Interit, është një ëndërr që u realizua”, ka thënë Gagliardini.

“Mezi po pres të punoj me Piolin, të ndihmoj shokët dhe natyrisht të veshë këtë fanellë në San Siro para tifozëve të Interit”.

“Shpresoj të jap kontributin tim për qëllimet ekipore pasi ky klub e meriton”, ka shtuar transferimi më i ri i Interit. /Telegrafi/

Loading...

Të Fundit

Enca duke përkrahur Varrosin, e thumbon Noizyn? (Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Enca duke përkrahur Varrosin, e thumbon Noizyn? (Foto)

Pas tradhtisë me Afërdita Dreshajn, Agon Amiga rikthehet me bashkëshorten ja ku ndodhen tani së bashku (Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Pas tradhtisë me Afërdita Dreshajn, Agon Amiga rikthehet me bashkëshorten ja ku ndodhen tani së bashku (Foto)

Ku është zhdukur Mimoza e Big Brother 2?

February 27, 2017, Comments Off on Ku është zhdukur Mimoza e Big Brother 2?

Skandal Andrrës i dalim të brendshmet në publik, ja si e ndihmon Sinani(Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Skandal Andrrës i dalim të brendshmet në publik, ja si e ndihmon Sinani(Foto)

Enca provokon Noizyn… nga xhami? [FOTO]

February 27, 2017, Comments Off on Enca provokon Noizyn… nga xhami? [FOTO]

Djali i Shyhretës pas martesës e lë nënën mbrapa, foto e dëshmon të terën!

February 27, 2017, Comments Off on Djali i Shyhretës pas martesës e lë nënën mbrapa, foto e dëshmon të terën!

Norës së Robertit gati ia panë të gjithë ‘zogun’, shikojeni fotografinë e rastësishme!

February 27, 2017, Comments Off on Norës së Robertit gati ia panë të gjithë ‘zogun’, shikojeni fotografinë e rastësishme!