loading...
Publikuar: Mon, Jan 9th, 2017

Gjërat më të çuditshme që janë harruar nëpër hotele, gjatë vitit të kaluar

gjerat-me-te-cuditshme-qe-jane-harruar-neper-hotele-gjate-vitit-te-kaluar-foto-780x439_1483977778-6923827

Zinxhiri i hoteleve Travelogne, që ka njësi në të gjithë Britaninë e Madhe, ka bërë të ditur për gjërat më bizare që klientët i kanë harruar në dhoma.
Derisa të gjithë mund të harrojnë të marrin brushën e dhëmbëve, mbushësin e telefonit apo kapelën e plazhit, por dikush e ka lënë prapa një mace të rrallë, transmeton Telegrafi.

Ora e vjetër me lavjerrës, portreti i Elvis Presley në kornizë të artë, çelësat e një shtëpie luksoze në Indi si dhe dy bileta për lundrim me anije në mbarë botën, janë po ashtu gjësendet që i kanë harruar mysafirët.

Në mesin e 525 hoteleve të kompanisë, klientët janë kthyer pa marrë parukën e gjykatësit, një lodër në formë mace të mbështjellë me gurë Swarovski, valixhe përplot rupees, si dhe një tortë dasme në formë të kështjellës së Disney.

“Meqenëse jeta moderne është shumë e shpejtë dhe kalimi nga plani A në B, është shumë i shpejtë, klientët po i harrojnë edhe gjërat më me vlerë”, ka thënë zëdhënësja e kompanisë hoteliere.

Mësohet se të gjitha këto gjëra, për të cilat nuk lajmërohet askush që t’i merr, dërgohen në një organizatë bamirëse.

Loading...

Të Fundit

ZYRTARE: Gerrard bëhet trajner i ekipit të njohur evropian (FOTO)

April 28, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Gerrard bëhet trajner i ekipit të njohur evropian (FOTO)

Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Renen (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Renen (Foto)

Ky është polici maqedonas që kërkon të vritet Ziadin Sela (FOTO)

April 28, 2017, Comments Off on Ky është polici maqedonas që kërkon të vritet Ziadin Sela (FOTO)

Siç duket, nuk është vetëm Krenar Cocaj pika që lidh Dafina Zeqirin dhe Luana Vjollcën

April 28, 2017, Comments Off on Siç duket, nuk është vetëm Krenar Cocaj pika që lidh Dafina Zeqirin dhe Luana Vjollcën

A e dinit se Labi ka një motër kaq simpatike? (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on A e dinit se Labi ka një motër kaq simpatike? (Foto)

Shikoni sa e bukur dukej mami i Norës dhe Era Istrefit vite me parë (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Shikoni sa e bukur dukej mami i Norës dhe Era Istrefit vite me parë (Foto)

Zbulohet personi që po e shoqëron Luanën në Firenze (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Zbulohet personi që po e shoqëron Luanën në Firenze (Foto)