loading...
Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Gjiko po e “ngreh” Elita Rudin diku në alpet shqiptare (Foto)

Janë apo nuk janë në lidhje!

Kjo është pyetja që i ka mbushur faqet rozë në portalet shqiptare. Fjala është për reperin Gjiko dhe prezantuesen Elita Rudi të cilët tashmë përmes fotove kanë deklaruar se janë në lidhje, shkruan lajmi.net

Dyshja përsëri kanë hedhur fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se janë në të njëjtin vend.

Përderisa Gjiko i jepte veturës së tij, ishte Elita ajo që qëndronte prapa me sajë dhe i dashuri i saj po e tërhiqte sajën me veturë.

Ky është rasti, kur fotoja flet sa 1000 fjalë!/Lajmi.net/

 

Loading...

Të Fundit

De Biasit i ndodh diçka shumë e çuditshme në stërvitje para ndeshjes me Bosnjën

March 26, 2017, Comments Off on De Biasit i ndodh diçka shumë e çuditshme në stërvitje para ndeshjes me Bosnjën

Zbulohen emrat e krerëve të lartë që do t’i marrë Gjykata Speciale

March 26, 2017, Comments Off on Zbulohen emrat e krerëve të lartë që do t’i marrë Gjykata Speciale

Tare transferon në Lazio lojtarin e Kombëtares (Foto)

March 26, 2017, Comments Off on Tare transferon në Lazio lojtarin e Kombëtares (Foto)

Si do të ndihet burri i Gjyste Vulës pasi të shohë këto skena të turpshme (Foto/Video)

March 26, 2017, Comments Off on Si do të ndihet burri i Gjyste Vulës pasi të shohë këto skena të turpshme (Foto/Video)

Eurosport: Shqipëria duhet t’ia dijë për nder Platinis

March 26, 2017, Comments Off on Eurosport: Shqipëria duhet t’ia dijë për nder Platinis

Rrëfimi i aktores për vrasjen e burrit natën e 24 marsit, 1999

March 26, 2017, Comments Off on Rrëfimi i aktores për vrasjen e burrit natën e 24 marsit, 1999

Sulm tjetër në Londër: Makina niset drejt këmbësorëve, 3 të plagosur rëndë

March 26, 2017, Comments Off on Sulm tjetër në Londër: Makina niset drejt këmbësorëve, 3 të plagosur rëndë