Publikuar: Tue, Aug 22nd, 2017

Humb penalltinë me “Panenka”, goditet nga bashklojtari në fushë (VIDEO)


Shënimi i penalltisë shpesh është i lehtë. Por për të treguar veten disa e godasin në menyra speciale.
Ta shënosh në stilin “panenka” e kthen atë në një golsuper të bukur.

Por në kampionatin Rumun, ku Juventus Bukresht u takua me Steaua Bukureshtin, kjo lloj penalltie u tentua për tu realizuar.

Loading...

Futbollisti i JuventusBukuresht e tentoi por në mënyrë qesharake topi përfundoi në duart e portierin duke u pritur lehtësisht.

Humbja e penalltisë në minutat e fundit ka acaruar lojtarin e ekipit të tij, i cili iu drejtuar për tu kapur me të. Ekipi i tyre ka ndërhyrë që sutuata mos degradojë më tej.

Loading...

Të Fundit

Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

September 20, 2017, Comments Off on Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

September 20, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

September 20, 2017, Comments Off on Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

September 20, 2017, Comments Off on U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

September 20, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

September 20, 2017, Comments Off on Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano

September 20, 2017, Comments Off on Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano