Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Ja çfarë bën burri im pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët (Rrëfim)

selfieaday.crop_1274x670_00.resize_1200x630-840x420

Një grua gjermane pasi e ka duruar për shumë kohë varësinë e burrit të saj për seksin më në fund ka vendosur të shkruajë pranë prestigjiozes gjermane ”Bild” për të treguar problemin e saj që tashmë ishte përhapur në të gjithë familjen.

Gruaja gjermane Liza ka treguar se fiksimin e të shoqit e ka kuptuar pas 10 vitesh martesë.
Kjo është letra e Lizës:

Përshëndetje ‘Bild’ unë jam 34 vjeçe dhe kam 10 vjet e martuar me bashkëshortin tim Bjor Muller, me të cilin kam 2 fëmijë të mrekullueshëm. Ne jemi një familje normale, por kohët e fundit varësia e burrit tim ndaj seksit po shkatërron marrëdhënien tonë familjare.

Bjorn edhe pasi bën disa herë seks në ditë me mua, shikon filma pornografikë, dhe shpesh e kam kapur edhe duke u masturbuar. Sigurisht që deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por këtë gjë e kanë vënë re dhe dy fëmijët e mi.

Prandaj unë vendosa që bashkë me Bjornin ti drejtohemi psikologut dhe prej disa seancash ai ka filluar të reduktojë shikimin e videove porno.

Ju faleminderit që lexuat historinë time./JOQ/

Loading...

Të Fundit

KUR THAÇI THOSHTE SE RUGOVA DO TË DËNOHEJ RËNDË PËR VEPRIME ANTIKOMBËTARE

January 21, 2017, Comments Off on KUR THAÇI THOSHTE SE RUGOVA DO TË DËNOHEJ RËNDË PËR VEPRIME ANTIKOMBËTARE

Formacionet zyrtare: Manchester City – Tottenham

January 21, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Manchester City – Tottenham

Mustafi: Gjithmonë kaloj mirë me këtë bashkëlojtar (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Mustafi: Gjithmonë kaloj mirë me këtë bashkëlojtar (Foto)

Kur dy rugovas të penës nuk kuvendojnë për letërsi, atëherë e hedhin vallen e të parëve (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Kur dy rugovas të penës nuk kuvendojnë për letërsi, atëherë e hedhin vallen e të parëve (Foto)

Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

January 21, 2017, Comments Off on Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

Mustafa thotë se nga Ibrahim Rugova askush s’dëgjoi asnjë fjalë të keqe

January 21, 2017, Comments Off on Mustafa thotë se nga Ibrahim Rugova askush s’dëgjoi asnjë fjalë të keqe

E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (Video)

January 21, 2017, Comments Off on E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (Video)