Publikuar: Tue, Aug 22nd, 2017

Ja cilën numër në fanellë do ta mbajë Cancelo (Foto)

Inter ka kompletuar transferimin e mbrojtësit të djathtë të Valencias, Joao Cancelo
Inter edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Velencian për mbrojtësin e djathtë portugez, Joao Cancelo.

Loading...

Lojtari është huazuar për një sezon me të drejtë të blerjes në fund.

Inter po ashtu ka njoftuar se mbrojtësi portugez do të veshë fanellën me numër 7, të cilën për herë të fundit e kishte veshur Kondogbia, i cili dje kompletoi kalimin në Valencia. /Express/

Loading...

Të Fundit

Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

September 20, 2017, Comments Off on Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

September 20, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

September 20, 2017, Comments Off on Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

September 20, 2017, Comments Off on U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

September 20, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

September 20, 2017, Comments Off on Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano

September 20, 2017, Comments Off on Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano