Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Këngëtarja serbe që e akuzoi Kardashian për kopjim zhvishet 100% (Foto+18)

Jelena Karleusa është bërë shumë e zëshme para disa kohësh kur akuzoi Kim Kardashian se ajo po i kopjonte stilin e veshjes.

Në disa foto që ajo kishte krahasuar veshjet e saj me ato të yllit televiziv shihej ngjashmëria e madhe mes tyre por nuk dihet nëse pretendimet e këngëtares ishin të vërteta.

Mirëpo, një mënyrë tjetër për të qëndruar në ‘maje’ të lajme rozë, përpos akuzave të tilla është edhe zhveshja.

E që publiku e fansat e saj të kenë arsye për ta mbajtur emrin e saj në gojë ajo ka realizuar një fotoseancë të nxehtë.

E 38 vjeçja në këto foto është shfaqur goxha sensuale dhe në formë.

 

 

Loading...

Të Fundit

Gruevski nuk heq dorë nga formimi i Qeverisë me Ahmetin

January 21, 2017, Comments Off on Gruevski nuk heq dorë nga formimi i Qeverisë me Ahmetin

Carlos Tevez zyrtarisht prezantohet në Kinë – jep një mesazh të rëndësishëm

January 21, 2017, Comments Off on Carlos Tevez zyrtarisht prezantohet në Kinë – jep një mesazh të rëndësishëm

Zona juaj intime rrezikohet nga një prej kancereve më të frikshëm

January 21, 2017, Comments Off on Zona juaj intime rrezikohet nga një prej kancereve më të frikshëm

Fitore e madhe e Swanseas në ‘Anfield’ (Video)

January 21, 2017, Comments Off on Fitore e madhe e Swanseas në ‘Anfield’ (Video)

Specia e re, zyrtarisht quhet Donald Trump (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Specia e re, zyrtarisht quhet Donald Trump (Foto)

​ Xhemi Shehu super seksi, rikthehet fuqishëm (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on ​ Xhemi Shehu super seksi, rikthehet fuqishëm (Foto)

Diçka shokuese i ndodhi Mario Balotellit natën e mbrëmshme

January 21, 2017, Comments Off on Diçka shokuese i ndodhi Mario Balotellit natën e mbrëmshme