loading...
Publikuar: Wed, Dec 28th, 2016

Kërcen me litar elastik nga ura, përfundon i vdekur duke u përplasur me kokë në tokë në prezencë të gruas dhe djalit (Video, +18)

brasil

Braziliani Fabio Ezekviel de Moraes ka humbur jetën në afërsi të Sao Paolos, pasi për shkak të vlerësimit të gabuar në gjatësinë e litarit elastik kërcen nga ura duke u përplasur më kokë në tokë.

Ky kërcënim që ishte fatal për këtë burrë, është filmuar nga kamerat amatore. Në momentin kur 36-vjeçari kërceu nga ura me litar elastik ishte edhe familja e tij, ndërsa vetëm disa minuta para kërcimit, Moraes vendosi që të mos kërcej së bashku me të birin e vet 6-vjeç, transmeton Telegrafi.

Bashkëshortja e Moraesit, i biri dhe vëllai ishin prezent në momentin kur kërcen nga ura, me ç’rast është dërguar me urgjencë në spital, por nga plagët e marra ka humbur jetën.

Policia braziliane ka filluar hetime për të gjetur shkaktarin e kësaj vdekje. /Telegrafi/

Loading...

Të Fundit

ZYRTARE: Gerrard bëhet trajner i ekipit të njohur evropian (FOTO)

April 28, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Gerrard bëhet trajner i ekipit të njohur evropian (FOTO)

Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Renen (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Renen (Foto)

Ky është polici maqedonas që kërkon të vritet Ziadin Sela (FOTO)

April 28, 2017, Comments Off on Ky është polici maqedonas që kërkon të vritet Ziadin Sela (FOTO)

Siç duket, nuk është vetëm Krenar Cocaj pika që lidh Dafina Zeqirin dhe Luana Vjollcën

April 28, 2017, Comments Off on Siç duket, nuk është vetëm Krenar Cocaj pika që lidh Dafina Zeqirin dhe Luana Vjollcën

A e dinit se Labi ka një motër kaq simpatike? (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on A e dinit se Labi ka një motër kaq simpatike? (Foto)

Shikoni sa e bukur dukej mami i Norës dhe Era Istrefit vite me parë (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Shikoni sa e bukur dukej mami i Norës dhe Era Istrefit vite me parë (Foto)

Zbulohet personi që po e shoqëron Luanën në Firenze (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Zbulohet personi që po e shoqëron Luanën në Firenze (Foto)