Publikuar: Sat, Jul 15th, 2017

Kështu bëhen skenat e seksit në filma (Video)

Disa prapaskena të filmit të Joe Carnahan “Strech”, tregojnë se sa bizare dhe jo erotike mund të jenë skenat e seksit në një film, duke i parë aktorët në siklet derisa regjisorët thërrasin për aktin tjetër.
Klipi nga filmi aksion në të cilin luajnë Jessica Alba, Chris Oine dhe Ed Helms, paraqet aktorët Brooklyn Decker dhe Patrick Wilson në klimaksin e skenës së tyre te seksit, që është filmuar në pozitën seksuale të njohur si “misioneri” (zakonisht, aktorët mbajnë mbathje të vogla që mezi shihen).

Loading...

Strech ndoshta nuk është shembulli më i mirë se si realizohet një skenë seksi në filma, pasi që thuhet se në filmin “Blue is the Warmest colour”, aktorët ishin shumë të përqendruar në skenat e tyre të seksit. /klankosova/.

Loading...

Të Fundit

Afërdita Dreshaj nuk ndalet me pak, ja në mes të cilit çift hyn tani!

September 20, 2017, Comments Off on Afërdita Dreshaj nuk ndalet me pak, ja në mes të cilit çift hyn tani!

Tërmeti në Meksikë dëmton stadiumin Azteca

September 20, 2017, Comments Off on Tërmeti në Meksikë dëmton stadiumin Azteca

Kaos në Gjermani, huliganët futen në fushë dhe përleshen me lojtarët

September 20, 2017, Comments Off on Kaos në Gjermani, huliganët futen në fushë dhe përleshen me lojtarët

Adelina Tahiri duhet të jetë penduar për këto frizura që bënte dikur (Foto)

September 20, 2017, Comments Off on Adelina Tahiri duhet të jetë penduar për këto frizura që bënte dikur (Foto)

Milan – SPAL, formacionet

September 20, 2017, Comments Off on Milan – SPAL, formacionet

Tërmeti shkatërron stadiumin e njohur (foto)

September 20, 2017, Comments Off on Tërmeti shkatërron stadiumin e njohur (foto)

Dyshonte në besnikërinë e partnerit, angazhon një bionde të bukur për ta joshur – habitet si i vardiset ai

September 20, 2017, Comments Off on Dyshonte në besnikërinë e partnerit, angazhon një bionde të bukur për ta joshur – habitet si i vardiset ai