Publikuar: Mon, Jan 9th, 2017

Kisha angleze: Bota do të përmbyset në 21 gusht

kisha_1483860968-305245

Një grup i krishterë pretendon se një eklips diellor do ta godasë Mbretërinë e Bashkuar dhe Amerikën këtë vit dhe do të sjellë kështu apokalipsin.
Eklipsi do t’i fusë vendet në një errësirë dhe do të shënoj fundin e botës, thonë disa të krishterë nga ueb-faqja Unsealed.

Një eklips total pritet që të ndodh në Amerikë më 21 gusht 2017, me Evropën Perëndimore që do të përjetojë një eklips të pjesshëm.

Dhe ky do të jetë eklipsi i parë i plotë pas rreth një shekulli i cili do të udhëtojë nga njëri bregdet i Amerikës tek tjetri, ka raportuar Daily Star.

Teoricienët konspirativë kanë nxjerrë disa fjalë nga Libri i Zbulesës për t’i mbështetur parashikimet e tyre.

Ata kanë theksuar pasazhet që përshkruajnë një grua të veshur me diell, me hënën në këmbët e saj. Shkrimi thotë se gruaja do të ndiqet nga një dragua satanik me shtatë kokë që do të kërkojë ta hajë fëmijën e saj të palindur

Loading...

Të Fundit

ZYRTARE: Lajm historik për sportin në Kosovë

January 21, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Lajm historik për sportin në Kosovë

Ju kujtohet “Maria”, ajo është gruaja e narkotrafikantit më të rrezikshëm (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Ju kujtohet “Maria”, ajo është gruaja e narkotrafikantit më të rrezikshëm (Foto)

Alvaro Morata zbulon momentin më të mirë në karrierën e tij në futboll

January 21, 2017, Comments Off on Alvaro Morata zbulon momentin më të mirë në karrierën e tij në futboll

“Gafa” e parë e Trump si president i Amerikës (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on “Gafa” e parë e Trump si president i Amerikës (Foto)

Rilind Chapecoense! Këta janë 37 lojtarët që rikthejnë shpresën e humbur të tifozëve

January 21, 2017, Comments Off on Rilind Chapecoense! Këta janë 37 lojtarët që rikthejnë shpresën e humbur të tifozëve

Keni hedhur ndonjëherë sodë buke në kafe?

January 21, 2017, Comments Off on Keni hedhur ndonjëherë sodë buke në kafe?

Digjet një stallë në Gjakovë

January 21, 2017, Comments Off on Digjet një stallë në Gjakovë