Publikuar: Tue, Aug 22nd, 2017

Kjo është bashkëshortja e gazetarit Adriatik Kelmendi (Foto)

Adriatik Kelmendi është ndër emrat më të njohur të botës së medias në vend, e kjo falë shkrimeve dhe më shumë emisionit të tij “Rubikon”, ku shtjellon tema të ndryshme me të ftuar në studio, shkruan “Kosovarja”.

Loading...

Ndonëse duket i qetë, Adriatiku krijon debate të nxehta dhe hap tema mjaftë të guximshme. Ai, ka edhe një jetë private të konsoliduar, e që nuk prihet ta bëjë shumë publike, shkruan “Kosovarja”. Por, se është i lumtur, duket, sidomos në disa nga postimet familjare që i bënë në profilin e tij në “Facebook”.
Kelmendi është i martuar me Zana Çavdërbasha, me të cilën siç thotë janë bashkë zyrtarisht që 13 vjet, shkruan “Kosovarja”.

Loading...

Të Fundit

Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

September 20, 2017, Comments Off on Mariah Carey si lë vend imagjinatës me këtë paraqitje

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

September 20, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

September 20, 2017, Comments Off on Nisma me ultimatum 6 muajsh për Qeverinë Haradinaj

U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

September 20, 2017, Comments Off on U keqpërdor emri i tyre në rrjetet sociale, ja çfarë thonë motrat Mustafa

ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

September 20, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Finalja e Ligës së Kampionëve luhet në stadiumin modern (FOTO)

Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

September 20, 2017, Comments Off on Atëherë kur Afrona dhe Tara dalin për takim

Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano

September 20, 2017, Comments Off on Zyrtare: Finalja e LK-së për sezonin 2018/19 do të luhet në Wanda Metropolitano