Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Liberta Spahiu e sfidon të ftohtin, do ju ngrohë edhe juve me këtë foto!

Prezantuesja e Prive-së, Liberta Spahiu si duket po ndjen shumë vapë gjersa pjesa tjetër e qytetarëve po mërdhijnë, shkruan Kosovarja.

Ajo para pak minutash ndau një foto me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku shihet duke u freskuar në pishinë. Në këtë foto Libi ka pozuar nga mbrapa, ku në sy të bien të pasmet e saj të cilat i ka bukur mirë të formësuara.

Epo, ajo ka qëlluar me këtë foto të cilën ua ofron fasnave të saj, për t’i ngrohur në këto netë të ftohta dimri./Kosovarja/

Loading...

Të Fundit

Miranda beson te titulli, ka disa fjalë të pabesueshme për Juventusin

January 21, 2017, Comments Off on Miranda beson te titulli, ka disa fjalë të pabesueshme për Juventusin

Aurela Hoxha mbi kokën e …(Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Aurela Hoxha mbi kokën e …(Foto)

Berisha humb penalltinë dhe shënon një gol tjetër (Video)

January 21, 2017, Comments Off on Berisha humb penalltinë dhe shënon një gol tjetër (Video)

Ja përse nuk bën ta përdorni telefonin nëse ju ka thyer ekrani

January 21, 2017, Comments Off on Ja përse nuk bën ta përdorni telefonin nëse ju ka thyer ekrani

16 foto të pazakonshme që ju duhet t’i shikoni dy herë

January 21, 2017, Comments Off on 16 foto të pazakonshme që ju duhet t’i shikoni dy herë

Tevez prezantohet në Kinë, tifozët në Evropë qeshen me fjalët e tij!

January 21, 2017, Comments Off on Tevez prezantohet në Kinë, tifozët në Evropë qeshen me fjalët e tij!

Fillon protesta, qytetarë të shumtë në mbështetje të Haradinajt

January 21, 2017, Comments Off on Fillon protesta, qytetarë të shumtë në mbështetje të Haradinajt