Publikuar: Tue, Jan 10th, 2017

Me këtë pajisje, vetura s‘ka asnjë shans të ngec në borë, baltë apo akull (Video)

Trac-Grabber-780x439

“Trac-Grabber” është pajisja më e re revolucionare në botën e automobilizmit, pajisje kjo e cila është si një lloj rripi dhe montohet në gomat e veturës për të mos ngecur në kushte të pafavorshme si
borë, baltë apo rërë.

Loading...

Trac-Grabber mund ta merrni kudo me veti dhe montohet shumë shpejtë dhe me lehtësi në gomat e veturës, në ato momente kur vetura juaj ka ngecur në terrene të vështira.

Për më shumë shikoni dy videot më poshtë. /Indeksonline/

Loading...

Të Fundit

Sneijder rikthehet në Serie A, befason me klubin e ri (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Sneijder rikthehet në Serie A, befason me klubin e ri (Foto)

Mëngjesin me diell e bëjnë më të nxehtë këto imazhe nga Kylie (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Mëngjesin me diell e bëjnë më të nxehtë këto imazhe nga Kylie (Foto)

Mihrija provokon keq me këtë fustan të shkurtër (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Mihrija provokon keq me këtë fustan të shkurtër (Foto)

Messi paguan 250 mijë euro për t’iu shmangur burgut (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Messi paguan 250 mijë euro për t’iu shmangur burgut (Foto)

E dashura e Tottit “shpërthen” me pushime në Mykonos (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on E dashura e Tottit “shpërthen” me pushime në Mykonos (Foto)

Chelsea insiston për yllin e Juventusit, përmirëson ofertën (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Chelsea insiston për yllin e Juventusit, përmirëson ofertën (Foto)

Lajm katastrofë për ish-yllin e Chelsea

June 22, 2017, Comments Off on Lajm katastrofë për ish-yllin e Chelsea