Publikuar: Sat, Dec 3rd, 2016

Mercedes 190 që kushton 235 mijë dollarë

Mercedes mbahet si një veturë makinash me shumë modele klasike,dhe një nga këto është dhe 190E 2.5-16 Evo II,i vitit 1990.

Jo vetëm që kjo është një nga veturat më të rralla të Mercedes të asaj kohe, por vetura në fjalë ka vetëm 885 milje, gjë e cila e bën mjaftë të veçantë dhe të kushtueshme, shkruan “CaranDriver”.

Mercedes ka prodhuar vetëm 502 modele të këtij lloji, dhe kjo ia rrit vlerat akoma edhe më shumë veturës, transmeton kp.

Me një motor 2.5 litersh me 4 cilindra, vetura prodhon 235 kuaj dhe gjithashtu ka një bodykit aerodinamike. Vetura mendohet të kapi një vlerë prej 235 mijë dollarësh.

merc-1

Loading...

Të Fundit

Aktakuza ndaj Shefqet Krasniqit – Ja për çka po ndiqet ai nga shteti

February 27, 2017, Comments Off on Aktakuza ndaj Shefqet Krasniqit – Ja për çka po ndiqet ai nga shteti

Tahiri: Nëse s’miratohet demarkacioni, shkojmë në zgjedhje

February 27, 2017, Comments Off on Tahiri: Nëse s’miratohet demarkacioni, shkojmë në zgjedhje

Të premten përfundon shit-blerja e Milanit, të shtunën konferenca për shtyp

February 27, 2017, Comments Off on Të premten përfundon shit-blerja e Milanit, të shtunën konferenca për shtyp

HORROR, ja si bëhen çantat Louis Vuitton dhe Hermes

February 27, 2017, Comments Off on HORROR, ja si bëhen çantat Louis Vuitton dhe Hermes

“Ozil, njëri nga më të mirët në botë”

February 27, 2017, Comments Off on “Ozil, njëri nga më të mirët në botë”

Ja çfarë pyetje ia drejton Majku Majlindës! (Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Ja çfarë pyetje ia drejton Majku Majlindës! (Foto)

“Kam të dashur dhe jam besnike”, vajza ndryshon mendje kur sheh limuzinën (VIDEO)

February 27, 2017, Comments Off on “Kam të dashur dhe jam besnike”, vajza ndryshon mendje kur sheh limuzinën (VIDEO)