Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Milani ëndrron talentët e Torinos

Ëndrrat e Milanit fillojnë me ‘B’ dhe janë lojtarë të Torinos.

B -Belotti, sikurse edhe Baselli dhe Barreca.

Milani dhe Torino do të takohen nesër në kuadër të Kupës së Italisë, ndërsa Vicenzo Montella do të kërkojë ta ndalojë këtë treshe që pëlqehet nga ta.

Problemi i madh qëndron fillimisht te Andrea Belloti. Klubi me kontratën e re kërkon 100 milionë euro për të.

Në anën tjetër Antonio Barreca i ardhur nga Torino e të rinjve shihet si talent i madh.

I fundit është Danielle Baselli i ardhur nga Atalanta që po shkëlqen në këtë kampionat. /Telegrafi/

 

Loading...

Të Fundit

10 futbollistët me më së shumti gola nga penalltia në La Ligë (FOTO)

February 27, 2017, Comments Off on 10 futbollistët me më së shumti gola nga penalltia në La Ligë (FOTO)

Kjo asistente braziliane po çmend të gjithë me format e saj (Foto)

February 27, 2017, Comments Off on Kjo asistente braziliane po çmend të gjithë me format e saj (Foto)

Gazetari maqedonas nxit bashkëkombësit për luftë kundër shqiptarëve

February 27, 2017, Comments Off on Gazetari maqedonas nxit bashkëkombësit për luftë kundër shqiptarëve

ZYRTARE: Largohet nga Arsenal, bëhet trajner në Bundesligë (FOTO)

February 27, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Largohet nga Arsenal, bëhet trajner në Bundesligë (FOTO)

Ndërpritet festa e Man Utd, lajm shumë i keq nga Ibrahimovic

February 27, 2017, Comments Off on Ndërpritet festa e Man Utd, lajm shumë i keq nga Ibrahimovic

Rusia e nis drejt Detit Mesdhe anijen luftarake

February 27, 2017, Comments Off on Rusia e nis drejt Detit Mesdhe anijen luftarake

Dëshironi të fitoni shumë para në bastore, lujini vetëm këto tri lojë

February 27, 2017, Comments Off on Dëshironi të fitoni shumë para në bastore, lujini vetëm këto tri lojë