Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Mourinho e do Griezmannin në verë

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, është i gatshëm për një transfer të madh gjatë verës.

Nuk dihet nëse Djajtë e Kuq do të inkuadrohen në treg në këtë afat kalimtar, por është e sigurt se gjatë verës do të blejnë një emër të madh.

Shënjestra kryesore është sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, të cilin klubi anglez është duke e monitoruar qe një vit.

Strategu portugez dëshiron ta freskojë skuadrën për ta kërkuar titullin e Ligës Premier në sezonin e ardhshëm.
Mourinho mendon edhe për fazën mbrojtëse, ku Tiemoue Bakayoko (Monaco) është në plan.

“Jam i bindur se në këtë afat dimëror do të jemi shitës dhe jo blerës. Duam të grumbullojmë funte për ta forcuar sulmin verës, ashtu siç kemi bërë këtë vit me katër lojtarë”, ka deklaruar portugezi për Sport TV. /Telegrafi/

Loading...

Të Fundit

A i ka parë Marina këto foto, Geti kënaqet në vaskë me tri vajza (FOTO)

February 26, 2017, Comments Off on A i ka parë Marina këto foto, Geti kënaqet në vaskë me tri vajza (FOTO)

Jesus jep lajmin e hidhur për Manchester Cityn

February 26, 2017, Comments Off on Jesus jep lajmin e hidhur për Manchester Cityn

Të pasme superseksi – suedezja tregon efektet e fitnesit në Instagram (Foto)

February 26, 2017, Comments Off on Të pasme superseksi – suedezja tregon efektet e fitnesit në Instagram (Foto)

Kjo është femra që ngjanë shumë me Adelina Ismaili (FOTO)

February 26, 2017, Comments Off on Kjo është femra që ngjanë shumë me Adelina Ismaili (FOTO)

Sherri mes Encës dhe Noizyt nuk ka fund…ja çfarë ndodhi sërish (Foto)

February 26, 2017, Comments Off on Sherri mes Encës dhe Noizyt nuk ka fund…ja çfarë ndodhi sërish (Foto)

Eneda Tarifa flet për raportin e saj me “Top Channel” pas largimit

February 26, 2017, Comments Off on Eneda Tarifa flet për raportin e saj me “Top Channel” pas largimit

Armando Sadiku shënon gol spektakolar në Zvicër (Video)

February 26, 2017, Comments Off on Armando Sadiku shënon gol spektakolar në Zvicër (Video)