Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Përfundimisht ndërpritet ndeshja KB Trepça-KB Peja, dënim i rëndë për skuadrën mitrovicase

Përfundimisht është ndërprerë ndeshja e Ligës ballkanike ndemjet KB Trepçës dhe KB Pejës
Presioni i tifozëve dhe hedhja e gjësendeve ka bërë që fillimisht të ndërpritet ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës në kuadër të Ligës Ballkanike.

Loading...

Fillimisht u vendos që të zbrazej salla, por as pas kësaj ndeshja nuk vazhdoi dhe në fund u vendos që të ndërpritej përfundimisht.

Pasojat për këtë do t’i bartë skuadra e KB Trepçës, e cila pritet që ndeshjen ta humbas me rezultat zyrtar 20:00.

Por, kjo nuk është e gjitha, pasi rregullat e Ligës Ballkanike janë shumë të rrepta dhe në raste të tilla, KB Trepca do të dënohet me 5 mijë euro, ndërsa do të luaj edhe tre ndeshje pa tifozë. /Express/

Loading...

Të Fundit

Festa e Fiter Bajramit, ja urimet e VIPave shqiptarë [FOTO]

June 25, 2017, Comments Off on Festa e Fiter Bajramit, ja urimet e VIPave shqiptarë [FOTO]

Dhunohet vëzhguesi i LSI, administratori i PS-së levë kokës (VIDEO)

June 25, 2017, Comments Off on Dhunohet vëzhguesi i LSI, administratori i PS-së levë kokës (VIDEO)

Shikoni sa e ka ndryshuar shtatzënia Leonora Polosken (Foto)

June 25, 2017, Comments Off on Shikoni sa e ka ndryshuar shtatzënia Leonora Polosken (Foto)

Milan – Donnarumma, ky është lajmi i vitit

June 25, 2017, Comments Off on Milan – Donnarumma, ky është lajmi i vitit

Blushi: U votua për një “Exit Rama”, ja sa vota minus ka Rilindja

June 25, 2017, Comments Off on Blushi: U votua për një “Exit Rama”, ja sa vota minus ka Rilindja

Përfundoi Evropiani i basketbollit, kujt i takoi titulli?

June 25, 2017, Comments Off on Përfundoi Evropiani i basketbollit, kujt i takoi titulli?

“Nusja e Noizyt” ka shtuar shumë kile? Këto foto tregojnë qartë linjat e saj [FOTO]

June 25, 2017, Comments Off on “Nusja e Noizyt” ka shtuar shumë kile? Këto foto tregojnë qartë linjat e saj [FOTO]