loading...
Publikuar: Mon, Jan 2nd, 2017

Prekëse, gjyshi shpërthen në lot pasi nipi ia bleu veturën e ëndrrave

gjyshi

Kjo video është nga një kanal shumë i njohur në YouTube i quajtur “The Angry Grandpa Show” që zakonisht përmban video të një burri duke bërë shaka me gjyshin e tij.
Ky kanal është aq i njohur sa që personi prapa tij ka fituar goxha para – dhe në mënyrë që t’i falënderohet gjyshit të tij, ai ka blerë shumë gjëra për të, duke përfshirë një shtëpi.

Sipas pronarit të kanalit, gjyshi kishte vetëm dy gjëra në listën e tij të gjërave që dëshironte t’i kishte: një shtëpi të tij dhe një veturë Chevy Bel Air të vitit 1955, transmeton Gazeta Express.

Ëndrra për të pasur një shtëpi i ishte plotësuar në vitin 2015, dhe në dhjetor të vitit 2016, ai ia bleu gjyshit të tij edhe veturën.

Dhe kur plaku nga Kalifornia pa dhuratën e tij të re – ëndrrën jetësore – plasi në vaj. Shikojeni videon prekëse:

Loading...

Të Fundit

ZYRTARE: Gerrard bëhet trajner i ekipit të njohur evropian (FOTO)

April 28, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Gerrard bëhet trajner i ekipit të njohur evropian (FOTO)

Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Renen (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Ja çfarë bën Nora për ta kënaqur Renen (Foto)

Ky është polici maqedonas që kërkon të vritet Ziadin Sela (FOTO)

April 28, 2017, Comments Off on Ky është polici maqedonas që kërkon të vritet Ziadin Sela (FOTO)

Siç duket, nuk është vetëm Krenar Cocaj pika që lidh Dafina Zeqirin dhe Luana Vjollcën

April 28, 2017, Comments Off on Siç duket, nuk është vetëm Krenar Cocaj pika që lidh Dafina Zeqirin dhe Luana Vjollcën

A e dinit se Labi ka një motër kaq simpatike? (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on A e dinit se Labi ka një motër kaq simpatike? (Foto)

Shikoni sa e bukur dukej mami i Norës dhe Era Istrefit vite me parë (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Shikoni sa e bukur dukej mami i Norës dhe Era Istrefit vite me parë (Foto)

Zbulohet personi që po e shoqëron Luanën në Firenze (Foto)

April 28, 2017, Comments Off on Zbulohet personi që po e shoqëron Luanën në Firenze (Foto)