Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Roma kërkon Moutinhon

Joao Moutinho është kthyer në një objektiv për klubin italian.

Roma është në kërkim të një mesfushori dhe Joao Moutinho shihet si lojtari ideal për këtë repart në skuadrën e Luciano Spallettit.

Loading...

Moutinho që ka prishur marrëdhëniet me skuadrën e tij Monaco, me shumë gjasë do të huazohet te ndonjë skuadër gjatë muajit janar dhe Roma është një prej kandidatëve për ta rrëmbyer portugezin.

Siç shkruan Gazzetta dello Sport, problemi kryesor qëndron te paga e lartë e lojtarit që ai përfiton te Monaco prej 4 milionë eurosh në vit, ndërsa Roma nuk ka mundësi t’i ofrojë më shumë se 2 milionë.

‘Giallorossët’, janë interesuar për 30-vjeçarin edhe gjatë afatit kalimtar të verës.

Loading...

Të Fundit

Real publikon listën kundër Fiorentinas

August 23, 2017, Comments Off on Real publikon listën kundër Fiorentinas

Kjo është kandidatja e LDK-së që po çmend rrjetet sociale (FOTO)

August 23, 2017, Comments Off on Kjo është kandidatja e LDK-së që po çmend rrjetet sociale (FOTO)

“Mjaft me Barcelonën, na sillni Realin’

August 23, 2017, Comments Off on “Mjaft me Barcelonën, na sillni Realin’

​Pasionin më të madh në krevat ua dhuron kjo shenjë e horoskopit!

August 23, 2017, Comments Off on ​Pasionin më të madh në krevat ua dhuron kjo shenjë e horoskopit!

Perisic tallet keq me transferimin e ri të Milanit, e përqesh për stilin (Foto)

August 23, 2017, Comments Off on Perisic tallet keq me transferimin e ri të Milanit, e përqesh për stilin (Foto)

Mungonte një fotografi si kjo e Robertit, Norës dhe Rennes (Foto)

August 23, 2017, Comments Off on Mungonte një fotografi si kjo e Robertit, Norës dhe Rennes (Foto)

Si e humbi zërin Nexhmije Pagarusha në Sarajevë, në vitin 1984? (VIDEO)

August 23, 2017, Comments Off on Si e humbi zërin Nexhmije Pagarusha në Sarajevë, në vitin 1984? (VIDEO)