Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Skuadra angleze kërkon yllin e Atleticos

Tottenham është duke kërkuar transferimin e Nicolas Gaitan
Skuadra angleze, Tottenham është gati të bëjë një ofertë për anësorin argjentinas të Atletico Madridit, Nicolas Gaitan.

Argjentinasi nuk po luan nën drejtimin e Diego Simeones dhe po mendon largimin që këtë afat kalimtar, shkruan AS.

Për lojtarin po ashtu interesim ka shprehur edhe Benfica, e cila dëshiron ta kthej pas vetëm gjashtë muajsh. /Express/

Loading...

Të Fundit

A i ka parë Marina këto foto, Geti kënaqet në vaskë me tri vajza (FOTO)

February 26, 2017, Comments Off on A i ka parë Marina këto foto, Geti kënaqet në vaskë me tri vajza (FOTO)

Jesus jep lajmin e hidhur për Manchester Cityn

February 26, 2017, Comments Off on Jesus jep lajmin e hidhur për Manchester Cityn

Të pasme superseksi – suedezja tregon efektet e fitnesit në Instagram (Foto)

February 26, 2017, Comments Off on Të pasme superseksi – suedezja tregon efektet e fitnesit në Instagram (Foto)

Kjo është femra që ngjanë shumë me Adelina Ismaili (FOTO)

February 26, 2017, Comments Off on Kjo është femra që ngjanë shumë me Adelina Ismaili (FOTO)

Sherri mes Encës dhe Noizyt nuk ka fund…ja çfarë ndodhi sërish (Foto)

February 26, 2017, Comments Off on Sherri mes Encës dhe Noizyt nuk ka fund…ja çfarë ndodhi sërish (Foto)

Eneda Tarifa flet për raportin e saj me “Top Channel” pas largimit

February 26, 2017, Comments Off on Eneda Tarifa flet për raportin e saj me “Top Channel” pas largimit

Armando Sadiku shënon gol spektakolar në Zvicër (Video)

February 26, 2017, Comments Off on Armando Sadiku shënon gol spektakolar në Zvicër (Video)