Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Teuta Krasniqin nuk e ngroh Adonisi por… (Foto)

Aktorja Teuta Krasniqi pas lindjes së vajzës së dytë Kaia, është më shumë aktive në rrjetet sociale duke plasuar herë foto të njërës e herë të tjetrës vajzë, shkruan Kosovarja.

Aktorja Krasniqi në këto ditë të ftohta dimri e me temperatura shumë të ulta, ka zgjedhur një mënyrë se si të ngrohet pa bërë shpenzime, por duke dhuruar dashuri.

Loading...

Ajo në një foto të postuar para pak minutash në rrjetet sociale, shkruan” …qe kush po na ngroh në këto ditë të ftofta“. Si duket aktoren po e ngroh dashuria e madhe ndaj vajzës së vogël./Kosovarja/

Loading...

Të Fundit

Ambasada e Zvicrës: Informatë e rëndësishme rreth procedurave të reja për aplikim për vizë

June 22, 2017, Comments Off on Ambasada e Zvicrës: Informatë e rëndësishme rreth procedurave të reja për aplikim për vizë

Kush ja ka fryer barkun Genta Ismajlit? (Foto)

June 22, 2017, Comments Off on Kush ja ka fryer barkun Genta Ismajlit? (Foto)

Zyrtare: De Boer merr drejtimin e Londinezëve

June 22, 2017, Comments Off on Zyrtare: De Boer merr drejtimin e Londinezëve

Çfarë po gatuajnë Ledri, Lumi dhe Big Bang (Foto)

June 22, 2017, Comments Off on Çfarë po gatuajnë Ledri, Lumi dhe Big Bang (Foto)

Zyrtare: Luzernit i shtohet edhe një shqiptar

June 22, 2017, Comments Off on Zyrtare: Luzernit i shtohet edhe një shqiptar

Kujt i tha Luana ‘Ma lëpij njëherë…’? (Video)

June 22, 2017, Comments Off on Kujt i tha Luana ‘Ma lëpij njëherë…’? (Video)

Zyrtare: Mohamed Slah nënshkruan me Liverpoolin

June 22, 2017, Comments Off on Zyrtare: Mohamed Slah nënshkruan me Liverpoolin