Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Treshja ”MSN” regjistron një shifër të jashtëzakonshme

Barcelona aktualisht është në epërsi ndaj Athletic Bilbaos (1:0) me golin e Luis Suarez
Dhe ky gol i sulmuesit uruguajan regjistron një shifër të jashtëzakonshëm për treshen ”MSN” (Messi, Suarez, Neymar), përcjellë Sportali.net.

Kjo treshe tashmë ka shënuar së bashku 300 gola, ku Messi ka shënuar 124 gola, Suarez 100 dhe Neymar 76 sosh. /Sportali.net

Loading...

Të Fundit

Ju kujtohet “Maria”, ajo është gruaja e narkotrafikantit më të rrezikshëm (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Ju kujtohet “Maria”, ajo është gruaja e narkotrafikantit më të rrezikshëm (Foto)

Alvaro Morata zbulon momentin më të mirë në karrierën e tij në futboll

January 21, 2017, Comments Off on Alvaro Morata zbulon momentin më të mirë në karrierën e tij në futboll

“Gafa” e parë e Trump si president i Amerikës (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on “Gafa” e parë e Trump si president i Amerikës (Foto)

Rilind Chapecoense! Këta janë 37 lojtarët që rikthejnë shpresën e humbur të tifozëve

January 21, 2017, Comments Off on Rilind Chapecoense! Këta janë 37 lojtarët që rikthejnë shpresën e humbur të tifozëve

Keni hedhur ndonjëherë sodë buke në kafe?

January 21, 2017, Comments Off on Keni hedhur ndonjëherë sodë buke në kafe?

Digjet një stallë në Gjakovë

January 21, 2017, Comments Off on Digjet një stallë në Gjakovë

Blendi Fevziu po eksploron Afrikën! (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Blendi Fevziu po eksploron Afrikën! (Foto)