Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Trump tregon se kush do t’ia udhëheqë bizneset tash e tutje

Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, ka thënë se dy djemtë e vet do t’ia udhëheqin bizneset e tij pa i diskutuar çështjet biznesore me të.

Po ashtu, Trump ka thënë se e ka refuzuar një marrëveshje në vlerë 2 miliardë dollarë në Dubai, javën e kaluar, transmeton Express.

Loading...

“E refuzova një marrëveshje 2 miliardë dollarë në Dubai,” ka thënë ai.

Ai ka thënë se biznesi do të jetë e kaluara e tij dhe ai do tani do të fokusohet në Presidencë amerikane.

Trump i ka bërë këto komente gjatë konferencës së parë për media si president i zgjedhur i SHBA-së, të cilën është duke e mbajtur momentalisht./Gazeta Express/

Loading...

Të Fundit

Festa e Fiter Bajramit, ja urimet e VIPave shqiptarë [FOTO]

June 25, 2017, Comments Off on Festa e Fiter Bajramit, ja urimet e VIPave shqiptarë [FOTO]

Dhunohet vëzhguesi i LSI, administratori i PS-së levë kokës (VIDEO)

June 25, 2017, Comments Off on Dhunohet vëzhguesi i LSI, administratori i PS-së levë kokës (VIDEO)

Shikoni sa e ka ndryshuar shtatzënia Leonora Polosken (Foto)

June 25, 2017, Comments Off on Shikoni sa e ka ndryshuar shtatzënia Leonora Polosken (Foto)

Milan – Donnarumma, ky është lajmi i vitit

June 25, 2017, Comments Off on Milan – Donnarumma, ky është lajmi i vitit

Blushi: U votua për një “Exit Rama”, ja sa vota minus ka Rilindja

June 25, 2017, Comments Off on Blushi: U votua për një “Exit Rama”, ja sa vota minus ka Rilindja

Përfundoi Evropiani i basketbollit, kujt i takoi titulli?

June 25, 2017, Comments Off on Përfundoi Evropiani i basketbollit, kujt i takoi titulli?

“Nusja e Noizyt” ka shtuar shumë kile? Këto foto tregojnë qartë linjat e saj [FOTO]

June 25, 2017, Comments Off on “Nusja e Noizyt” ka shtuar shumë kile? Këto foto tregojnë qartë linjat e saj [FOTO]