Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre.

Loading...

Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve, transmeton gazeta Express.

Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë kurorëzuar në Komunën e PrishtinësGazeta Express

Loading...

Të Fundit

Dembele dëshpëron keq Barcelonën (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Dembele dëshpëron keq Barcelonën (Foto)

Sneijder rikthehet në Serie A, befason me klubin e ri (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Sneijder rikthehet në Serie A, befason me klubin e ri (Foto)

Mëngjesin me diell e bëjnë më të nxehtë këto imazhe nga Kylie (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Mëngjesin me diell e bëjnë më të nxehtë këto imazhe nga Kylie (Foto)

Mihrija provokon keq me këtë fustan të shkurtër (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Mihrija provokon keq me këtë fustan të shkurtër (Foto)

Messi paguan 250 mijë euro për t’iu shmangur burgut (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Messi paguan 250 mijë euro për t’iu shmangur burgut (Foto)

E dashura e Tottit “shpërthen” me pushime në Mykonos (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on E dashura e Tottit “shpërthen” me pushime në Mykonos (Foto)

Chelsea insiston për yllin e Juventusit, përmirëson ofertën (Foto)

June 23, 2017, Comments Off on Chelsea insiston për yllin e Juventusit, përmirëson ofertën (Foto)