Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Tuna dhe Patrisi u martuan sot pa prezencen e mediave

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre.

Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve, transmeton Gazeta Express.

Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë kurorëzuar në Komunën e Prishtinës. /Gazeta Express/

 

Loading...

Të Fundit

Tevez prezantohet në Kinë, tifozët në Evropë qeshen me fjalët e tij!

January 21, 2017, Comments Off on Tevez prezantohet në Kinë, tifozët në Evropë qeshen me fjalët e tij!

Fillon protesta, qytetarë të shumtë në mbështetje të Haradinajt

January 21, 2017, Comments Off on Fillon protesta, qytetarë të shumtë në mbështetje të Haradinajt

ZYRTARE: Shtyhen tri ndeshje të futbollit në Angli

January 21, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Shtyhen tri ndeshje të futbollit në Angli

ZYRTARE: Lajm historik për sportin në Kosovë

January 21, 2017, Comments Off on ZYRTARE: Lajm historik për sportin në Kosovë

Ju kujtohet “Maria”, ajo është gruaja e narkotrafikantit më të rrezikshëm (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Ju kujtohet “Maria”, ajo është gruaja e narkotrafikantit më të rrezikshëm (Foto)

Alvaro Morata zbulon momentin më të mirë në karrierën e tij në futboll

January 21, 2017, Comments Off on Alvaro Morata zbulon momentin më të mirë në karrierën e tij në futboll

“Gafa” e parë e Trump si president i Amerikës (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on “Gafa” e parë e Trump si president i Amerikës (Foto)