Publikuar: Wed, Jan 11th, 2017

Zyrtare: Makelele në Premierligë

Claude Makelele ka kompletuar transferimin në Premierligë.

Ai do të jetë asistent i trajnerit të ri të Sëanseas, Paul Clement.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e klubit në Tëitter, përcjellë “lajmi.net”.

“Ish-futbollisti i Real Madridit, Chelseat dhe PSG-së, Claude Makelele, është edhe zyrtarisht në stafin teknik në klubin tonë”, ka njoftuar Swansea. /Lajmi.net/

 

Loading...

Të Fundit

KUR THAÇI THOSHTE SE RUGOVA DO TË DËNOHEJ RËNDË PËR VEPRIME ANTIKOMBËTARE

January 21, 2017, Comments Off on KUR THAÇI THOSHTE SE RUGOVA DO TË DËNOHEJ RËNDË PËR VEPRIME ANTIKOMBËTARE

Formacionet zyrtare: Manchester City – Tottenham

January 21, 2017, Comments Off on Formacionet zyrtare: Manchester City – Tottenham

Mustafi: Gjithmonë kaloj mirë me këtë bashkëlojtar (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Mustafi: Gjithmonë kaloj mirë me këtë bashkëlojtar (Foto)

Kur dy rugovas të penës nuk kuvendojnë për letërsi, atëherë e hedhin vallen e të parëve (Foto)

January 21, 2017, Comments Off on Kur dy rugovas të penës nuk kuvendojnë për letërsi, atëherë e hedhin vallen e të parëve (Foto)

Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

January 21, 2017, Comments Off on Tifozët e Bastias e quajtën majmun, Balotelli reagon ashpër me ta

Mustafa thotë se nga Ibrahim Rugova askush s’dëgjoi asnjë fjalë të keqe

January 21, 2017, Comments Off on Mustafa thotë se nga Ibrahim Rugova askush s’dëgjoi asnjë fjalë të keqe

E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (Video)

January 21, 2017, Comments Off on E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (Video)